Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Біль української землі за своїми дітьми

Переглядів: 1151
03.12.2015 - 13:31
Біль української землі за своїми дітьми

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду, вчиненого тоталітарним сталінським режимом; поглиблення знань учнів про Голодомор; виховання почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму у НВК №11 пройшли Уроки пам’яті «З присвятою замордованим голодом…».

В шкільній бібліотеці було підготовлено виставку науково-публіцистичної та художньої літератури на тему «Голод в Україні - злочин проти нації».

Для початкової ланки були проведені виховні години «Сторінки історії України», «Свіча пам’яті горітиме завжди». Класні керівники 5-11-х класів провели інформаційні години на тему «Світла пам’ять жертвам голодомору. Запалимо свічку пам’яті в серці», години спілкування «Україна в полум’ї Голодомора». Учні ознайомились з жахливою інфографікою смертності та народжуваності в 1932-1933 р.р., зачитали спогади людей, які пережили ті стражденні і згорьовані роки. Для багатьох українців голодомор – це частина історії роду, тому школярі поділились розповідями своїх рідних бабусь та дідусів про те, як вони вижили; про страх голоду, якій поселився в їх душах назавжди; про трепетно-шанобливе ставлення до хліба.

Учителі історії провели уроки пам'яті «Голодомор - біль українського народу», круглий стіл для 10 -11 класів «Непробачений злочин. Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні». Учні 8-9 класів стали учасниками уроку-реквієму «Пам’яті жертв голодомору». Учителі фізичної культури організували спортивні змагання, естафети пам'яті. На Раді командирів проведена урочиста Лінійка Слави, присвячена жертвам голодоморів.

Члени клубу «Правознавець» провели день інформування «Геноцид. Голодомор: причини, жертви, наслідки». Було підготовлено виставку дитячих малюнків «Свіча пам’яті горітиме завжди».

27 листопада була проведена загальношкільна акція «Запали свічку», де об 11.00 учні з вчителями запалили свічки та провели хвилини мовчання.

Біль української землі за своїми дітьмиБіль української землі за своїми дітьмиБіль української землі за своїми дітьми

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально