Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Бібліотечний урок до дня пам’яті жертв Голодомору «Прости нас, пам’яте, прости...»

Переглядів: 1956
27.11.2015 - 07:34
Бібліотечний урок до дня пам’яті жертв Голодомору «Прости нас, пам’яте, прости...»

1933 рік. Найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав на долю нашої країни. Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все – і життя людини, і життя країни…

В Артемівській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів бібліотекарем школи Юлією Устич проведено бібліотечний урок та оформлено виставку до Дня пам’яті жертв голодомору.

На виставці представлено ряд книг, в яких узагальнено сучасний стан наукових досліджень цієї тематики – це свідчення українців, що пройшли крізь пекло Голодомору. Багаточисельні спогади очевидців надруковані також на сторінках періодичних видань. Також в бібліотеці представлений перегляд літератури «Голодомор: причини і наслідки», де учні можуть ознайомитися з літературою, в якій висвітлена жахлива трагедія голодомору в Україні.

Під час уроку «Прости нас пам’яте, прости…» учні 5-6 класів читали вірші про події голодних страхіть, переглянули відеоролик «Голодомор в Україні 32-33».

Маємо надію, що це сприятиме формуванню в учнів поваги до подій тих часів, співпереживанню, поваги до минулого нашої країни. Ввечері 24 листопада проводиться щорічна Всеукраїнська акція «Запали свічку». Нехай свічки горять, зігріваючи душі тих, кого в 33-му не відспівали, не оплакали, не провели, не пом’янули… Нехай кожен із нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню. А світло цих свічок хай буде нашою даниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони повинні жити в нашій пам’яті.

В Артемівській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів бібліотекарем школи Юлією Устич проведено бібліотечний урок та оформлено виставку до Дня пам’яті жертв голодомору.В Артемівській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів бібліотекарем школи Юлією Устич проведено бібліотечний урок та оформлено виставку до Дня пам’яті жертв голодомору.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально