Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

«Правова компетентність педагога»

Переглядів: 3628
12.11.2015 - 06:59
«Правова компетентність педагога»

11.11.2015 на базі державного навчального закладу «Артемівський центр професійно – технічної освіти» пройшло засідання методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання з виховної роботи на тему : «Правова компетентність педагога».

За участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, були розглянуті питання дитячої приступності, її профілактика. Перед педагогами виступили:

  • Грибцова Ю.О., провідний спеціаліст служби у справах дітей управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради;
  • Решевська В.О., начальник відділу соціальної роботи Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  • Водважко Б.М., заступник начальника Артемівського відділу кримінально-виконавчої інспекції.
  • Вороненко Є.В. , інспектор поліції.

Педагогам були надані поради щодо організації роботи з учнями групи «ризику», визначено форми і методи реалізації профілактичних заходів, роз’яснено механізми взаємодії з державними установами.

 

11.11.2015 на базі державного навчального закладу «Артемівський центр професійно – технічної освіти» пройшло засідання методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання з виховної роботи на тему : «Правова компетентність педагога». 11.11.2015 на базі державного навчального закладу «Артемівський центр професійно – технічної освіти» пройшло засідання методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання з виховної роботи на тему : «Правова компетентність педагога». 11.11.2015 на базі державного навчального закладу «Артемівський центр професійно – технічної освіти» пройшло засідання методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання з виховної роботи на тему : «Правова компетентність педагога».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально