Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Місячник протипожежної безпеки в дошкільних закладах м. Артемівська

Переглядів: 1470
06.11.2015 - 12:26
Місячник протипожежної безпеки в дошкільних закладах  м. Артемівська

Дошкільний вік – це вік благодатний для навчання, вік, коли дитині все цікаво, коли малюк вбирає в себе отримані знання і віддає їх у вигляді яскравих, емоційних образів. Саме тому на підставі наказу відділу освіти Артемівської міської ради з 1 по 30 жовтня 2015 року з метою здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого травматизму, впровадження сучасних форм та методів профілактичної роботи з дітьми та їх батьками було проведено місячник з протипожежної безпеки.

Вихователь дошкільного закладу №55 «Ведмежатко» Наталя Лиманська разом з малюками вирішували проблемні питання на макеті «Допомога поспішає», а педагог Віра Лесковець надала можливість дітям будували спеціальний рятівний ЛЕГО-транспорт.

Вихованці дитячих установ №31 «Рябінушка» та №58 «Гусельки» відвідали міську пожежну частину, де зустрілися з працівниками МНС. Дорослі запропонували малятам обстежити справжню пожежну машину, приміряти обладнання та власноруч потримати засоби для гасіння пожежі.

На емоційному підйомі пройшло дозвілля «Кицькин дім на новий лад» у дитсадку №49 «Кріпиш», де інструктор з фізичного виховання Надія Недосека у цікавих завданнях закріпила з малятами отримані знання.

Рухливі, сюжетно-рольові та режисерські ігри допомагали вихованцям дитячих закладів міста впродовж місячника з протипожежної безпеки відчути себе юними рятівниками та сформувати єдність свідомості, почуттів і поведінки.

Проведені заходи допомогли більш успішній соціалізації дітей та формуванню їх дошкільної зрілості.

Вихованці дитячих установ №31 «Рябінушка» та №58 «Гусельки» відвідали міську пожежну частину, де зустрілися з працівниками МНС.Вихованці дитячих установ №31 «Рябінушка» та №58 «Гусельки» відвідали міську пожежну частину, де зустрілися з працівниками МНС.з 1 по 30 жовтня 2015 року з метою здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого травматизму, впровадження сучасних форм та методів профілактичної роботи з дітьми та їх батьками було проведено місячник з протипожежної безпеки.На емоційному підйомі пройшло дозвілля «Кицькин дім на новий лад» у дитсадку №49 «Кріпиш», де інструктор з фізичного виховання Надія Недосека у цікавих завданнях закріпила з малятами отримані знання.з 1 по 30 жовтня 2015 року з метою здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого травматизму, впровадження сучасних форм та методів профілактичної роботи з дітьми та їх батьками було проведено місячник з протипожежної безпеки.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально