Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Компетентнісно орієнтований урок історії педагога Олени Чухлєбової

Переглядів: 2322
02.11.2015 - 13:16
Компетентнісно орієнтований урок історії педагога Олени Чухлєбової

У вересні 2016 року на державному рівні відзначатиметься 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у ХХ столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Грушевського.

На відзнаку славетної дати Донецьким обласним інститутом післядипломної освіти було проведено V обласний конкурс «Компетентнісно орієнтований урок історії», у якому брала участь учитель історії Артемівського НВК №11 Олена Чухлєбова.

За підсумками ІІ (заочного) етапу конкурсу розробку її уроку з теми «Державотворчі ідеї М.Грушевського через призму Української національної революції 1917-1918 рр.» (10 клас профільного рівня) журі визнало найкращою серед 16 робіт учителів суспільних дисциплін Донецької області та запросило до м. Слов’янська на ІІІ (очний) етап. В очному етапі Олена Чухлєбова змагалася з 6 учасниками в проведенні майстер-класу в номінації «Вивчення громадської та політичної діяльності М.С.Грушевського на уроках історії в 9-10 класах». Під час майстер-класу вчитель професійно демонструвала елементи уроку, вдало використовувала методи «Займи позицію», «Прес», «Мікрофон», пропонуючи конкурсантам та слухачам курсів підвищення кваліфікації Донецького облІППО виконати різні завдання: працювати в малих групах як історики-дослідники, складати кластер, заповнювати аналітично-узагальнюючу таблицю.

За результатами очного етапу в V обласному конкурсі «Компетентнісно орієнтований урок історії» Олена Чухлєбова отримала найвищу кількість балів.

Відділ освіти та колеги Артемівського НВК №11 щиро вітають Олену Чухлєбову з перемогою та бажають наступних професійних злетів!

На відзнаку 150-річчя від дня народження науки Михайла Грушевського було проведено V обласний конкурс «Компетентнісно орієнтований урок історії», у якому брала участь учитель історії Артемівського НВК №11 Олена Чухлєбова.На відзнаку 150-річчя від дня народження науки Михайла Грушевського було проведено V обласний конкурс «Компетентнісно орієнтований урок історії», у якому брала участь учитель історії Артемівського НВК №11 Олена Чухлєбова.На відзнаку 150-річчя від дня народження науки Михайла Грушевського було проведено V обласний конкурс «Компетентнісно орієнтований урок історії», у якому брала участь учитель історії Артемівського НВК №11 Олена Чухлєбова.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально