Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Учні Артемівської школи №24 – учасники Міжнародної науково-практичної конференції

Переглядів: 1403
30.10.2015 - 07:01
Учні Артемівської школи №24 – учасники Міжнародної науково-практичної конференції

Учні 11 класу Артемівської школи №24 Юлія Ткаченко та Сергій Кришталь разом із науковим керівником, учителем історії та правознавства Світланою Логіновою стали  учасниками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Студенти та молодь – науці ІІІ тисячоліття», яка проходила в Донецькому університеті економіки та права.

Робота секцій була спрямована на пошуки інноваційних підходів до розвитку освіти, економіки, юриспруденції, суспільно-гуманітарних та інших галузей науки.

Юлія Ткаченко виступила з доповіддю «Суспільно-гуманітарні науки: проблеми та перспективи в контексті глобалізації». Її виступ та активна робота в секції була високо оцінена: дівчина стала лауреатом і отримала у своїй номінації диплом ІІ ступеню.

Учень 11 класу Сергій Кришталь брав участь у роботі секції «Інноваційні підходи до розвитку економіки, менеджменту, юриспруденції: одержаний досвід і погляд у майбутнє» з доповіддю «Сучасні підходи до розвитку судової системи: проблеми та перспективи розвитку». За професійну компетентність, за вміння вести наукові дебати він був нагороджений грамотою.

Конференція проведена на високому рівні. Учасники отримали унікальну можливість вести дебати українською та англійською мовами, стати доповідачами, опонентами наукових докладів.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально