Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Свято мужності та відваги в Артемівській школі №1

Переглядів: 1073
15.10.2015 - 10:04
Свято мужності та відваги в Артемівській школі №1

13 жовтня в Артемівській школі №1 відбулось Свято мужності і відваги, приурочене до Дня Захисника України.

Учні 6, 7 класах складали прислів’я, читали власні вірші, приймали участь в обговоренні історичних подій про зародження Свята українського козацтва. Наприкінці свята учні 6, 7 класів склали вітальні листи для військових, щоб привітати їх зі святом та подякувати за те, що вони нас захищають.

Хлопці 2 класу мали згоду відчути себе справжніми воїнами, приймали участь у багатьох змаганнях на силу, швидкість, розум, такі як: «Швидше одягнись!», «Арм-реслінг», «Склади слово», «Малюнок із закритими очима». Дівчатка мали змогу відчути себе справжніми медсестрами та на швидкість перебинтовували хлопців. На святі діти дізналися історію виникнення таких свят, як День Захисника України, Покрова, День Козацтва.

13 жовтня в Артемівській школі №1 відбулось Свято мужності і відваги, приурочене до Дня Захисника України.13 жовтня в Артемівській школі №1 відбулось Свято мужності і відваги, приурочене до Дня Захисника України.13 жовтня в Артемівській школі №1 відбулось Свято мужності і відваги, приурочене до Дня Захисника України.13 жовтня в Артемівській школі №1 відбулось Свято мужності і відваги, приурочене до Дня Захисника України.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально