Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!

Переглядів: 2046
07.09.2015 - 11:37
Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!

В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.

До експозиції увійшли 30 світлин, що найбільш правдиво і драматично відображають хід проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

Виставку організовано за допомогою волонтерської організації «Бахмут український». Автори знімків — військові і цивільні журналісти, бійці АТО, волонтери та мешканці Артемівська.

Фотовиставка допомогла утвердити в свідомості і почуттях учнів патріотичні цінності, переконання та повагу до історичного минулого України; сприяла набуттю патріотичного досвіду, подальшому формуванню національної самосвідомості, вихованню любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до його культури; навчила пишатися належністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.

В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально