Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!

Переглядів: 2366
07.09.2015 - 11:37
Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!

В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.

До експозиції увійшли 30 світлин, що найбільш правдиво і драматично відображають хід проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

Виставку організовано за допомогою волонтерської організації «Бахмут український». Автори знімків — військові і цивільні журналісти, бійці АТО, волонтери та мешканці Артемівська.

Фотовиставка допомогла утвердити в свідомості і почуттях учнів патріотичні цінності, переконання та повагу до історичного минулого України; сприяла набуттю патріотичного досвіду, подальшому формуванню національної самосвідомості, вихованню любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до його культури; навчила пишатися належністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.

В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.В Артемівському навчально-виховному комплексі №11 відкрилася фотовиставка під назвою «Артемівськ-Бахмут — Україна назавжди!», присвячена подіям, що відбуваються на сході України.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально