Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 115 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Депутатські фракції та групи

Переглядів: 12822

станом на  01.09.2019

                                             Депутатська фракція  «Регіон»

Дата створення  фракції  29.12.2010 р.

1. Шинкаренко Олександр Григорович – голова фракції

2. Бабенко Володимир Володимирович

3. Барбуліна Юлія Миколаївна

4. Благовісний Сергій Володимирович

5. Бойко Валерій Анатолійович

6. Величко Володимир Ілліч

7. Вітязь Володимир Михайлович

8. Доценко Дмитро Миколайович

9. Захаренко Володимир Степанович

10. Котова Оксана Михайлівна

11. Мальована Вікторія Володимирівна

12. Мирошниченко Віктор Миколайович

13. Одоладов Дмитро Олександрович

14. Радковський Артур Анатолійович

15. Сабаєв Всеволод Володимирович

16. Сакали Володимир Васильович

17. Северінов Михайло Володимирович

18. Трижон Сергій Анатолійович

19. Трубеко Олександр Володимирович

20. Шпичка Віталій Вікторович

21. Шрамко Вячеслав Миколайович

Депутатська група від Комунистичної партії України

Дата створення групи  26.01.2011 р.

1. Бойко Володимир Петрович – голова групи

2.  Маковський Олександр Олександрович

3. Ситников Сергій Анатолійович 

 Позафракційні депутати з 29.10.2014 р.

1. Акулова Альона  Львівна

2. Бондарєв Олександр Володимирович

3.  Говорун Раїса Анатоліївна

4. Голубєв Олександр Вікторович

5. Дмитроц Світлана Володимирівна

6. Зінченко Наталя Леонідівна

7. Зиков Юрій Ананійович

8. Іванков Володимир Володимирович

9. Калеватих Микола Миколайович

10. Капленко Ольга Петрівна

11. Кіщенко Світлана Іванівна

12. Коломієць Валерій Віталійович

13. Красножон Наталія Миколаївна

14. Лещінер Вікторія Наумівна

15. Лутай Сергій Миколайович

16. Малазонія Годердзі Джинджикоєвич

17. Мельнікова Світлана Леонідівна

18. Нікітенко Олексій Миколайович

19. Пантєєв Валерій Олександрович

20. Паржицький Вячеслав Вячеславовоич

21. Савостіна Ольга Яківна

22. Скирда Ігор Володимирович

23. Скок Тетяна Володимирівна

24. Скрипник Вікторія Вікторівна

25. Слєсарєв Валерій Валерійович

26. Смага Галина Леонідівна

27. Сорока Ігор Володимирович

28. Сотников Роман Геннадійович

29. Третьяков Костянтин Михайлович

30. Трущін Сергій Миколайович

31. Чепурін Артем Юрійович


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально