Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 106 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Решение сессии от 29.12.2010 №6/2-21

Переглядів: 1200
сессия : 

Про міський бюджет м.Артемівська на 2011 рік

Відповідно до ст. 77 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI із внесеними до нього змінами, Закону України від 23.12.2010 № 2857-VI «Про Державний бюджет України на 2011 рік», керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити загальний обсяг доходів міського бюджету м.Артемівська на 2011 рік у сумі 300439,6 тис.грн., у тому числі: дотації вирівнювання з державного бюджету в сумі 40740,0 тис.грн.; субвенції з державного бюджету в сумі 120166,6 тис.грн.; коштів, що передаються до міського бюджету м.Артемівська з міського бюджету м.Соледара у сумі 4390,4 тис.грн. (додаток 4 до рішення).

  Обсяг доходів загального фонду міського бюджету м.Артемівська на 2011 рік визначити у сумі 289508,3 тис.грн., спеціального фонду – 10931,3 тис.грн., у тому числі бюджету розвитку – 4234,7 тис.грн. (додаток 1 до рішення).

 2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету м.Артемівська на 2011 рік у сумі 300439,6 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду міського бюджету м.Артемівська у сумі 269446,0 тис.грн., обсяг видатків спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська – 30993,6 тис.грн., у тому числі бюджету розвитку – 24297,0 тис.грн., відповідно до функціональної структури бюджету (додаток 2 до рішення) і по головним розпорядникам коштів міського бюджету м.Артемівська (додаток 3 до рішення).
 3. Затвердити у складі доходів та видатків міського бюджету м.Артемівська  обсяги міжбюджетних трансфертів, у тому числі:
  1. Субвенції з державного бюджету до міського бюджету м.Артемівська у сумі  120166,6 тис.грн., у тому числі:
   • на реалізацію програм соціального захисту та соціального забезпечення населення –  99612,5 тис.грн.;
   • на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях у сумі 318,8 тис.грн.;
   • на фінансування Програм-переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у сумі 200,0 тис.грн.;
   • на збереження середньої  заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв’язку із закінченням строку повноважень у сумі 35,3 тис.грн.;
   • на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 20000,0 тис.грн.
  2. Кошти, що передаються до міського бюджету м.Артемівська з міського бюджету м.Соледара – 4390,4 тис.грн.
  3. Субвенцію з міського бюджету м.Артемівська міським бюджетам м.Часового Яра та м.Соледара на виконання делегованих повноважень щодо надання соціальних послуг населенню цих міст по галузях охорони здоров’я та фізичній культурі і спорту згідно укладених угод між Артемівською міською радою та Часовоярською і Соледарською міськими радами у сумі 13992,5 тис.грн., в тому числі міському бюджету м.Часового Яра – 6892,1 тис.грн., міському бюджету м.Соледара – 7100,4 тис.грн.
  4. Субвенцію з міського бюджету м.Артемівська до міського бюджету м.Горлівки для надання медичної допомоги мешканцям територіальної громади м.Артемівська у сумі 350,0 тис.грн.
  5. Дотацію вирівнювання з міського бюджету м.Артемівська до міського бюджету м.Часового Яра у сумі 1353,6 тис.грн.
 4. Установити розмір оборотної касової готівки міського бюджету м.Артемівська на 2011 рік у сумі 100,0 тис.грн.
 5. Установити, що в 2011 році:
  1. До доходів загального фонду міського бюджету м.Артемівська зараховуються податки та збори, перелік яких визначено ст.ст.64,69 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI із внесеними до нього змінами.
  2. До доходів спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська зараховуються податки та збори, перелік яких визначено Законом України від 23.12.2010 № 2857-VI «Про Державний бюджет України на 2011 рік».

   Доходи спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська витрачаються на заходи, передбачені законодавством.

  3. Податки і збори (обов’язкові платежі), які справлялися до 01 січня 2011 року та не встановлені Податковим кодексом України  від 02.12.2010
   № 2755-VI як загальнодержавні і місцеві податки та збори, включаючи розстрочені і відстрочені суми грошових зобов’язань, суми податкового боргу з урахуванням штрафних санкцій та пені, що обліковувалися станом на 31 грудня 2010 року, і суми, донараховані за актами перевірок, за цими податками і зборами (обов’язковими платежами), сплачуються платниками податку за правилами, встановленими відповідними законодавчими актами України, або стягуються у порядку, встановленому Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI, та зараховуються до загального чи спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська – в частині податків і зборів (обов’язкових платежів), які зараховувалися відповідно до загального чи спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська.
  4. У відповідності зі ст.71 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 №2456-VI із внесеними до нього змінами, надходження доходів спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська в сумі 4234,7 тис.грн. направляються для формування бюджету розвитку.
 6. Визначити перелік захищених статей видатків міського бюджету м.Артемівська на 2011 рік:
  • оплата праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
  • поточні трансферти населенню;
  • поточні трансферти місцевим бюджетам.
 7. Установити :
  1. Профіцит загального фонду міського бюджету м.Артемівська у сумі
   20062,3 тис.грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду міського бюджету м.Артемівська  до бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська (додаток 5 до рішення).
  2. Дефіцит спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська у сумі 20062,3 тис.грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду міського бюджету м.Артемівська до бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська у сумі 20062,3 тис.грн. (додаток 5 до рішення).
 8. Надати повноваження:
  1. Міському голові укладати договори з Управлінням Державного казначейства у Донецькій області на отримання позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування ними, в тому числі:
   • про отримання позик на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду міського бюджету м.Артемівська, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
   • про отримання середньострокових позик на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів міського бюджету м.Артемівська на 2011 рік, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних та передбачених додатком № 6 до Закону України від 23.12.2010 № 2857-VI «Про Державний бюджет на 2011 рік».
  2. Начальнику фінансового управління Артемівської міської ради укладати договори з установами банків про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м.Артемівська на депозитах для забезпечення збалансованого та соціального розвитку території, ефективного використання фінансових ресурсів відповідно до чинного законодавства.
 9. Делегувати міському голові право в міжсесійний період приймати розпорядження про перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів міського бюджету м.Артемівська та кодами тимчасової і економічної класифікації видатків, а також про врахування у складі доходної та видаткової частин міського бюджету м.Артемівська зміни обсягів міжбюджетних трансфертів, або надходження додаткових сум дотацій, субвенцій з державного бюджету та бюджетів інших рівнів з наступним затвердженням цих розпоряджень Артемівською міською радою.
 10. Установити, що:
  1. Фінансування видатків міського бюджету м.Артемівська здійснюється в межах фактичних надходжень з використанням режиму економії.
  2. Розпорядники бюджетних коштів міського бюджету м.Артемівська мають право брати зобов'язання на здійснення видатків тільки в межах відповідних бюджетних призначень, установлених їм на 2011 рік, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих до обліку органами Державного казначейства України.

   У разі наявності простроченої заборгованості по заробітній платі, стипендіям, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії, розпорядники бюджетних коштів міського бюджету м.Артемівська в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом міського бюджету м.Артемівська не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов'язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

  3. Керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень та винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах на утримання бюджетних установ.
  4. Фінансування природоохоронних заходів з міського бюджету м.Артемівська здійснюється в межах надходження платежів до міського бюджету м.Артемівська екологічного податку відповідно до Програми економічного та соціального розвитку території Артемівської міської ради, затвердженої Артемівською міською радою.
  5. Кошти дорожнього фонду спрямовуються на ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності, а також на потреби дорожнього господарства за напрямками, визначеними рішенням Артемівської міської ради.
  6. Кошти, враховані у складі видатків міського бюджету м.Артемівська на виконання цільових програм по стабілізації і соціально-економічному розвитку (код тимчасової класифікації видатків 180109 «Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій») спрямовуються за напрямками, визначеними розпорядженнями міського голови на:
   • реалізацію регіональних програм і цільових заходів в галузях соціально- культурної сфери, житлово-комунального господарства;
   • здійснення заходів по будівництву та реконструкції соціально важливих об’єктів та інші важливі заходи.
  7. При розрахунку обсягу міжбюджетних трансфертів між міським бюджетом м.Артемівська та міськими бюджетами міст Часового Яра та Соледара застосовується Постанова Кабінету Міністрів України від 31.12.2004 № 1782 «Деякі питання врегулювання міжбюджетних відносин» із внесеними до неї змінами. Для стимулювання місцевих бюджетів, які щороку нарощують обсяг доходів, що враховуються під час визначення міжбюджетних трансфертів, розрахунок обсягу доходів, закріплених за місцевими бюджетами, проводиться з урахуванням показника стимулювання.
  8. Перерахування коштів до міського бюджету м.Артемівська з міського бюджету м.Соледара та перерахування дотації вирівнювання до міського бюджету м.Часового Яра здійснюється Головним управлінням Державного казначейства України у Донецькій області відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.12.2010 №1132 «Про затвердження Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів» з нормативами щоденних відрахувань, визначених у додатку 4 до рішення.

   Перерахування коштів недоотриманої дотації вирівнювання до міського бюджету м.Часового Яра та коштів, що передаються до міського бюджету м.Артемівська з міського бюджету м.Соледара здійснюється на підставі платіжних доручень відповідних фінансових органів не пізніше 20 числа наступного за звітним кварталом.

  9. З міського бюджету м.Артемівська передаються кошти у вигляді субвенції міському бюджету м.Горлівки для надання медичної допомоги мешканцям територіальної громади м.Артемівська у сумі 350,0 тис.грн., в тому числі:
   • новонародженим дітям в неонатологічному відділенні територіального медичного об’єднання «Сім’я і здоров’я» м.Горлівки в сумі 150,0 тис.грн.;
   • хворим хронічно-нирковою недостатністю в нефрологічному відділенні міської лікарні № 2 м.Горлівки в сумі 200,0 тис.грн.
  10. Інформації про виконання міського бюджету м.Артемівська підлягають публікації через друковані засоби масової інформації, засновником яких є Артемівська міська рада, в тому числі газети «Вперед» або «Інформаційний вісник Артемівської міської ради», або на офіційному
   веб-сайті Артемівської міської ради.
  11. Розподіл коштів на фінансування заходів на розвиток соціально-культурної сфери затвердити розпорядженням міського голови.
 11. Головним розпорядникам коштів міського бюджету м.Артемівська:
  1. Забезпечити упорядкування видатків, які здійснюються за рахунок бюджетних асигнувань, із приведенням показників по мережі, штатам і контингенту установ і організацій у відповідність з бюджетними призначеннями, передбаченими на їх утримання у 2011 році.
  2. Брати зобов'язання за спеціальним фондом міського бюджету м.Артемівська виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду міського бюджету м.Артемівська.
  3. Передбачити в кошторисах доходів і видатків бюджетних установ у повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи простроченої заборгованості за зазначені послуги.
  4. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених у додатку 3 до цього рішення.
 12. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) надавати пропозиції Артемівській міській раді за узгодженням з постійною комісією Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів щодо напрямків спрямування надпланових надходжень платежів в бюджет, у першу чергу, на фінансування захищених статей видатків та можливості виділення коштів на фінансування інших видатків, які забезпечують життєдіяльність міста.
 13. Встановити, що додатки 1 - 6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 14. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2011 року та діє по 31 грудня 2011 року.
 15. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), міського голову Реву О.О.

Міській  голова                                                        О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення №6/2-21 та Додатки
Про міський бюджет м.Артемівська на 2011 рік
570.38 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально