Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Решение сессии от 29.12.2010 №6/2-19

Переглядів: 1001
сессия : 

Про надання пільг по сплаті комунальних платежів та абонементній платі за користування квартирними телефонами у 2011 році фізичним особам

Розглянувши листи: Артемівського учбово-виробничого об’єднання „Зоря” УТОС від 11.10.2010 № 230 щодо надання у 2011 році пільг по абонементній платі за користування квартирними телефонами інвалідам по зору I та II груп і членам їх сімей, що мешкають разом з ними, Артемівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів –інтернаціоналістів) від 23.11.2010 №50 щодо надання пільг у 2011 році по сплаті комунальних платежів сім’ям загиблих  учасників бойових дій, які загинули у Афганістані, враховуючи висновок фінансового управління Артемівської міської ради, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами,  Законом України від 22.10.93  № 3551-XII „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  із внесеними до нього змінами, Законом України від 21.03.91 № 875-XII “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”   із внесеними до нього змінами, Законом України від 24.06.2004 №  1875- IV„Про житлово-комунальні послуги” із внесеними до нього змінами,   Артемівська міська  рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати з 01.01.2011  по 31.12.2011 року   пільги по  абонементній платі за користування квартирними телефонами  у розмірі 50 відс. вартості послуг інвалідам по зору I і II груп. 
 2. Надати  з 01.01.2011   по  31.12.2011 року  пільги   по  сплаті комунальних платежів ( платі за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, платі за забезпечення холодною та гарячою водою, водовідведення, газо- та електропостачання, опалення, а також вивезення побутових відходів) у межах норм, передбачених чинним законодавством, вдовам (вдівцям) та батькам загиблих  в Афганістані  воїнів-інтернаціоналістів:
  1. Годованову Михайлу Васильовичу (батькові загиблого Годованова Сергія Михайловича), який проживає  м.Артемівськ-5, вул. Пирогова 16а  - у розмірі 50 відс.
  2. Карасюк Раїсі Семенівні (дружині загиблого Карасюка Анатолія Володимировича), яка проживає  м. Артемівськ, вул. Чайковського 33/73 -  у розмірі  50 відс.
  3. Овчаренко Лідії Миколаївні (дружині загиблого Овчаренка Івана Івановича), яка проживає м. Артемівськ, вул. Чайковського 9/17 - у розмірі  50 відс .
  4. Проказіній Клавдії Іванівні (матері загиблого Проказіна Олександра Володимировича), яка проживає м. Артемівськ, вул. Чайковського 23/33  - у розмірі 50 відс.
  5. Снегірьовій Майї Іванівні (матері загиблого Снегірьова Сергія Миколайовича), яка проживає м. Артемівськ, вул. Пушкіна 42а/58 – у розмірі  50 відс.
  6. Лябаху Петру Григоровичу (батькові загиблого Лябаха Руслана Петровича), який проживає м.Артемівськ вул. Декабристів 31/22  -  у розмірі 25 відс.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (Тишанінова) забезпечити відшкодування видатків підприємствам, що надають житлово-комунальні послуги та послуги зв’язку, зазначеним в рішенні фізичним особам.
 4. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко)  забезпечити виділення  коштів на фінансування видатків в межах асигнувань, передбачених в кошторисах доходів та видатків управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради  у відповідності з цим рішенням.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на фінансове управління  Артемівської  міської  ради  (Ткаченко),  управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (Тишанінова),  заступника міського голови  Петриєнко Т.В.
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійну комісію Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 Міський голова                                                                            О.О. РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально