Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 63 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.10.2012 №361

Переглядів: 657

Про реєстрацію змін, внесених до статутних документів Артемівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об`єднання «Дія».

Розглянувши правовий висновок юридичного відділу Артемівської міської ради від 08.10.2012 щодо відповідності законодавству України та статуту об’єднання громадян змін, внесених до статутних документів  Артемівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання „Дія”,  та надані документи, відповідно до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян у виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.10.2011 № 451,  керуючись Законом України від 16.06.92 № 2460 - XII «Про об`єднання громадян» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок легалізації об`єднань громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 140, із внесеними до нього змінами,  виконком Артемівської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Зареєструвати:

1.1. Зміну назви Артемівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання „Дія” на назву громадська організація «Розвиток демократії та жіночих ініціатив «Дія».

 

1.2. Зміни до Статуту громадської організації «Розвиток демократії та жіночих ініціатив «Дія».

 

2. У зв’язку із зміною назви Артемівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання „Дія” видати громадській організації нове свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка.

 

3. Юридичному відділу Артемівської міської ради (Недашковська) внести до Реєстру об’єднань громадян записи:

 

3.1. Про реєстрацію змін, внесених до статутних документів  Артемівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання „Дія”.

 

          3.2. Розмістити інформацію про реєстрацію змін, внесених до статутних документів Артемівської міської організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання „Дія”,  у міськрайонній газеті «Вперед» та шляхом розміщення на офіційному Веб-сайті Артемівської міської ради.

 

         4. Вважати такими, що втратили чинність,  свідоцтва про реєстрацію об’єднання громадян від 22.02.2002 № 146, від 11.11.2009 № 554, видані виконкомом Артемівської міської ради.

 

          5. Організаційне виконання рішення покласти на юридичний відділ Артемівської міської ради (Недашковська).

 

6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на керуючого справами виконкому Артемівської міської ради Коліно М.Є.

 

 

  Міський голова                                          О.О. Рева


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально