Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 14 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Рішення сессії Артемівської міської ради від 27.07.2011 №6/9-170

Переглядів: 986
сессия : 

Про  делегування Соледарській міській раді власних  повноважень Артемівської міської ради по наданню соціальних послуг населенню м.Соледару, та приписному населенню Артемівського району у 2012 році

З метою забезпечення надання у 2012 році соціальних послуг у галузях охорони здоров’я та фізичної культури і спорту населенню м.Соледару та приписному населенню Артемівського району, на підставі ст.ст.89,93 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, міська рада

Вирішила:

 1. Делегувати Соледарській міській раді власні повноваження Артемівської міської ради:
  1. По наданню соціальних послуг з медичної допомоги населенню м.Соледару та приписному населенню Артемівського району Соледарською міською лікарнею № 4 у 2012 році.
  2. По наданню соціальних послуг населенню м.Соледару у галузі фізичної культури та спорту Комунальним закладом спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Соляник» м.Соледару Артемівської міської ради»  у 2012 році.
 2. Передати право Соледарській міській раді на здійснення видатків на виконання делегованих власних повноважень Артемівської міської ради в обсягах, переданих Артемівською міською радою міжбюджетних трансфертів з міського бюджету м.Артемівська до  міського бюджету м.Соледару на 2012 рік:
  1. Соледарською  міською лікарнею № 4 з надання медичної допомоги населенню м.Соледару та приписному населенню Артемівського району.
  2. Комунальним закладом спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Соляник» м.Соледару Артемівської міської ради» соціальних послуг населенню м.Соледару у галузі фізичної культури і спорту.
 3. Затвердити текст Договору «Про передачу видатків на виконання повноважень по наданню соціальних послуг з медичної допомоги населенню м.Соледару та приписному населенню Артемівського району, та соціальних послуг у галузі фізкультури і спорту, з міського бюджету  м.Артемівська до міського бюджету м.Соледару на 2012 рік». (додається ).
 4. Доручити міському голові  Реві О.О. підписати Договір «Про передачу видатків на виконання повноважень по наданню соціальних послуг з медичної допомоги населенню м.Соледару та приписному населенню Артемівського району, та соціальних послуг  у галузі фізкультури і спорту, з міського бюджету  м.Артемівська до  міського бюджету м.Соледару на 2012 рік».
 5. Організаційне виконання рішення покласти на фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), першого заступника міського голови Сакали В.В.
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії  Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту (Капленко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                   О.О.РЕВА

Завантажити рішення сессії Артемівської міської ради від 27.07.2011 №6/9-170 з додатком


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально