Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення сессії Артемівської міської ради від 27.07.2011 №6/9-164

Переглядів: 1074
сессия : 

Про надання згоди на виконання делегованих державних повноважень по наданню Артемівською центральною районною лікарнею соціальних послуг з медичної допомоги населенню Артемівського району

Враховуючи рішення Артемівської районної ради від 30.06.2011 №6/10-143 «О передаче Артемовскому городскому совету права на осуществление расходов по выполнению делегированных государственных полномочий на 2012 год», з метою надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню Артемівського району в лікувально-профілактичних закладах м.Артемівська у 2012 році, керуючись ст.26 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, ст.93 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VI із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на виконання делегованих державних повноважень по наданню Артемівською центральною районною лікарнею соціальних послуг з медичної допомоги населенню Артемівського району у вигляді стаціонарної, амбулаторно-поліклінічної допомоги в спеціалізованих відділеннях, первинної медико-санітарної допомоги, обслуговування сільського населення швидкою медичною допомогою згідно наказу про закріплення населення, надання стоматологічної(за виключенням ортопедичної)  та організаційно-методичної допомоги в розмірі 24,4 відс. від загального обсягу видатків на охорону здоров’я по Артемівському району на 2012 рік у вигляді міжбюджетних трансфертів.  
  2. Затвердити текст договору між Артемівською міською радою, Артемівською районною державною адміністрацією та Артемівською районною радою про передачу видатків на виконання делегованих державних повноважень з бюджету Артемівського району до бюджету м.Артемівська  на 2012 рік (додається) та доручити міському голові Реві О.О. підписати його.
  3. Організаційне виконання рішення покласти на фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), першого заступника міського голови Сакали В.В.
  4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко) та з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 Міський голова                                                         О.О. РЕВА

Загрузить решениеСкачати рішення сессії Артемівської міської ради від 27.07.2011 №6/9-164 з додатком


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально