Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 16 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення Артемівської міської ради від 28.11.2012 №6/31-549

Переглядів: 1108
сессия : 

Про збільшення статутного капіталу  Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» та затвердження Статуту підприємства в новій редакції

Заслухавши інформацію директора Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» Гукежева В.Ю. про збільшення статутного капіталу Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» та затвердження Статуту підприємства в новій редакції, відповідно до Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436- ІV із внесеними до нього змінами, Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №435 - ІV із внесеними до нього змінами, Закону України від 15.05.2003 № 755- ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» із внесеними до нього змінами, Закону України від 06.09.2005 № 2807- ІV «Про благоустрій населених пунктів» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити статутний капітал Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» та встановити його у розмірі 690 500 грн. 00 коп.

2. Затвердити Статут Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» в новій редакції (додається)

3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) забезпечити виділення коштів на збільшення статутного капіталу Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» у розмірі 85000 грн. 00 коп.

4. Директору Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» Гукежеву В.Ю. надати Статут Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА», затверджений цим рішенням, на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

5. Організаційне виконання рішення покласти на директора Артемівського комунального підприємства «ФЛОРА» Гукежева В.Ю., фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко), відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), заступника міського голови Гончарова С.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк),  секретаря Артемівської міської ради  Кіщенко С.І.

 

Міський голова                                                                О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл 6-31-549.pdf
Рішення Артемівської міської ради від 28.11.2012 №6/31-549
155.09 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально