Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 107 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення Артемівської міської ради від 25.07.2012 №6/26-461

Переглядів: 1150
сессия : 

Про дачу дозволу на відчуження  об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Артемівськкомунспецтранс»

Розглянувши листи комунального підприємства «Артемівськ-комунспецтранс»:  від 07.06.2012 № 80, від 07.06.2012 №81 про надання дозволу на відчуження  об'єктів  права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська,  які знаходяться на балансі  комунального підприємства «Артемівськкомунспецтранс» та надану до них документацію, враховуючи звіт  №038 про незалежну оцінку вартості майна, виконану приватним підприємством «Фірма «Інженер»,    відповідно до Положення про порядок приватизації та відчуження об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, затвердженого рішенням Артемівської  міської ради від 29.12.2009 № 5/52-1039, керуючись  ст.ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Дати дозвіл  балансоутримувачу майна – комунальному  підприємству «Артемівськкомунспецтранс» (Дрокін) на відчуження об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Артемівська шляхом  аукціону:
  • - тюбінги у кількості  - 22 шт., 
  • - ємкості алюмінієві – 2 шт.

   Початкова вартість продажу зазначених об’єктів станом на 11.06.2012р. з урахуванням ПДВ складає:

   • тюбінги – 933,00 грн. за 1 шт., всього – 20526,00 грн.,
   • ємкості алюмінієві – 32463,60 шт., всього – 64927,20 грн.

    Всього  85453,20 грн. (вісімдесят п’ять тисяч чотириста п’ятдесят три грн.. 20 коп.)

 2. Визначити:
  1. Умови відчуження об’єктів права комунальної  власності територіальної громади міста Артемівська, зазначених у п.1 до даного рішення:
   • продаж об’єктів відчуження юридичним та фізичним особам здійснюється за грошові кошти;
   • подальше використання об’єктів визначає покупець із дотриманням вимог безпеки, санітарно-екологічних та протипожежних норм;
  2. Що, покупець, який відмовився від підписання протоколу чи договору купівлі-продажу об’єктів, відшкодовує всі витрати, пов’язані з відчуженням об’єктів, а також сплачує неустойку в розмірі 20% ціни, за яку придбані об’єкти.
 3. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко)  здійснити  продаж об’єктів, визначених у п.1 до даного рішення в установленому порядку згідно з чинним законодавством України.
 4. Організаційне   виконання  рішення   покласти    на   комунальне підприємство  «Артемівськкомунспецтранс» (Дрокін), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Василюк), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.  

Міський голова                                                                       О.О. РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально