Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 21.06.2012 №229

Переглядів: 1299

Про визначення виконавця комунальної послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у місті  Артемівську

Розглянувши доповідну записку заступника міського голови Гончарова С.В., враховуючи рішення Артемівської міської ради від 08.06.2012 № 6/24-420 «Про повернення об’єкту концесії, який переданий у концесію товариству з обмеженою відповідальністю «АРТЕМІВСЬКВОДОКАНАЛ», до Артемівської міської ради з подальшою безоплатною передачею на баланс комунальному підприємству «БАХМУТ – ВОДА»,  відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води  і водовідведення, затверджених Постановою Кабінетів Міністрів України від 21.07.2005 № 630 із внесеними до них змінами, керуючись  ст.ст. 30,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України від 24.06.2004 № 1875-IV «Про житлово – комунальні послуги» із внесеними до нього змінами, Порядком визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженим наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60, виконавчий комітет Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити виконавцем комунальної послуги з  централізованого водопостачання та водовідведення у місті Артемівську – комунальне підприємство  «БАХМУТ – ВОДА» - до межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності з балансоутримувачами будинків.
  2. Встановити, що дане рішення набирає чинності, з 01.07.2012 року.
  3. Визнати таким, що з 01.07.2012 року втрачає чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 13.04.2011 № 135 « Про визначення виконавця комунальної послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у місті Артемівську».
  4. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство  «БАХМУТ – ВОДА» (Бурлаченко).
  5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на  відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва),  заступника міського голови  Гончарова С.В.

Перший заступник міського голови                               Т.М. Савченко


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально