Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.05.2012 №168

Переглядів: 980

Про  затвердження заходів щодо запобігання інфекційних захворювань, що регулюються засобами дезінфекції, дезінсекції та дератизації, на території Артемівської міської ради на 2012-2016 роки

Внесени зміни:

Заслухавши інформацію головного державного санітарного лікаря м. Артемівська та Артемівського району Губи С.А. про  затвердження заходів щодо запобігання інфекційних захворювань, що регулюються засобами дезінфекції, дезінсекції та дератизації, на території Артемівської міської ради на 2012-2016 роки,  з  метою попередження розповсюдження на території Артемівської міської ради захворювань, що передаються гризунами, кровососними комахами та кліщами, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 13.04.2012 № 205 «Про Заходи щодо запобігання інфекційних захворювань, що регулюються засобами дезінфекції, дезінсекції та дератизації на 2012-2016 роки», відповідно до ст. 30 Закону України від 24.02.1994 № 4004-XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із внесеними до нього змінами, ст. ст. 5, 11 Закону України від 06.04.2000 № 1645-III «Про захист населення від інфекційних хвороб» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 32, 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити заходи щодо запобігання інфекційних захворювань, що регулюються засобами дезінфекції, дезінсекції та дератизації, на території Артемівської міської ради на 2012-2016 роки  (далі - Заходи) (додаються).
 2. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) при виконанні міського бюджету м.Артемівська в 2012 році та формуванні проектів міського бюджету м.Артемівська на 2013-2016 роки передбачити кошти на виконання Заходів.
 3. Відповідальним за виконання Заходів щорічно до 01 листопада інформувати Артемівську міжрайонну санітарно-епідеміологічну станцію про хід виконання Заходів.
 4. Головному державному санітарному лікарю м. Артемівська та Артемівського району Губі С.А. щорічно до 10 листопада інформувати Донецьку обласну санітарно-епідеміологічну станцію про хід виконання Заходів.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Артемівську міжрайонну санітарно-епідеміологічну станцію (Губа), фінансове  управління Артемівської міської ради (Ткаченко).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Перший заступник міського голови                                 Т.М.Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 16.05.2012 № 168
Про затвердження заходів щодо запобігання інфекційних захворювань, що регулюються засобами дезінфекції, дезінсекції та дератизації...
35.5 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально