Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.05.2012 №166

Переглядів: 826

Про реєстрацію громадської організації  «Артемівська міська  Ліга Бойового Самбо»

Розглянувши правовий висновок юридичного відділу Артемівської міської ради від 15.05.2012 щодо відповідності законодавству України  установчих документів, поданих на реєстрацію громадської організації «Артемівська міська Ліга Бойового Самбо», та надані документи, відповідно до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян у виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.10.2011 № 451,  керуючись Законом України від 16.06.92 № 2460-XII «Про об`єднання громадян» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок легалізації об`єднань громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 140, із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Зареєструвати громадську організацію «Артемівська міська Ліга Бойового Самбо» і видати свідоцтво про реєстрацію встановленого зразка.
 2. Юридичному відділу Артемівської міської ради (Недашковська):
  1. Внести до Реєстру об’єднань громадян запис про реєстрацію громадської організації «Артемівська міська Ліга Бойового Самбо».
  2. Розмістити інформацію про реєстрацію громадської організації «Артемівська міська Ліга Бойового Самбо» у Реєстрі об’єднань громадян у міськрайонній газеті «Вперед» та шляхом розміщення на офіційному Веб-сайті Артемівської міської ради.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на юридичний відділ Артемівської міської ради (Недашковська).
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на керуючого справами виконкому Артемівської міської ради Коліно М.Є.

Перший заступник міського голови                                    Т.М. Савченко


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально