Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.05.2012 №165

Переглядів: 540

Про скасування запису про реєстрацію Артемівської міської організації Української асоціації  «Відлуння війни»

Розглянувши правовий висновок юридичного відділу Артемівської міської ради від 14.05.2012 щодо відповідності законодавству України та статуту Артемівської міської організації Української асоціації «Відлуння війни» документів, поданих для скасування запису про реєстрацію, та надані головою  Артемівської міської організації Української асоціації «Відлуння війни» Бурлакою А.І. документи, відповідно до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян у виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.10.2011 № 451, керуючись Законом України від 16.06.92 № 2460-XII "Про об`єднання громадян" із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок легалізації об`єднань громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 140, із внесеними до нього змінами,  виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Скасувати в Реєстрі об’єднань громадян  запис про реєстрацію Артемівської міської організації Української асоціації «Відлуння війни», яка була зареєстрована 01.11.1995 року.
 2. Вважати таким, що втратило  чинність, свідоцтво про реєстрацію Артемівської міської організації Української асоціації «Відлуння війни» від 01.11.1995 №783.
 3. Юридичному відділу Артемівської міської ради (Недашковська):
  1. Внести  відповідні зміни до Реєстру об’єднань громадян.
  2. Розмістити інформацію про скасування запису про реєстрацію Артемівської міської організації Української асоціації  «Відлуння війни» в Реєстрі об’єднань громадян у міськрайонній газеті «Вперед» та шляхом розміщення на офіційному Веб-сайті Артемівської міської ради.
 4. Організаційне виконання рішення покласти на юридичний відділ Артемівської міської ради (Недашковська).
 5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на керуючого справами виконкому Артемівської міської ради Коліно М.Є.

Перший заступник міського голови                                         Т.М. Савченко


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально