Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.05.2012 №163

Переглядів: 1168

Про визначення територій обслуговування та закріплення їх за загальноосвітніми навчальними закладами відділу освіти Артемівської міської ради на 2012-2013 навчальний рік

Розглянувши лист відділу освіти Артемівської міської ради від 06.04.2012 №369 щодо визначення територій обслуговування та закріплення їх за загальноосвітніми навчальними закладами відділу освіти Артемівської міської ради на 2012-2013 навчальний рік, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІ квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.03.2012 № 63, керуючись Законами України: «Про освіту» в редакції від 23.03.96 №100/96-ВР із внесеними до нього змінами, від 13.05.99 №651-ХІV «Про загальну середню освіту» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97 №280/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити території обслуговування та закріпити їх за загальноосвітніми навчальними закладами відділу освіти Артемівської міської ради на 2012-2013 навчальний рік згідно переліку (додається).
 2. Відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова), організаційному відділу Артемівської міської ради (Чернікова), комунальному підприємству  «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв):
  1. Здійснити необхідні організаційні заходи щодо забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей і підлітків шкільного віку на території Артемівської міської ради.
  2. Призначити своїм наказом уповноважених працівників за здійснення обліку дітей і підлітків шкільного віку на території Артемівської міської ради.
 3. Комунальному підприємству «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв), організаційному відділу Артемівської міської ради (Чернікова), скласти  та надати до 15.06.2012 року до відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова) списки первинного обліку дітей і підлітків, що постійно проживають на території Артемівської міської ради віком від 6 до 18 років, дітей, яким до 01 вересня 2012 року виповниться 5 років.
 4. Відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова) на підставі списків первинного обліку скласти списки дітей і підлітків віком від 6 до 18 років, дітей, яким до 01 вересня 2012 року виповниться 5 років, списки дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку та затвердити їх в термін до 20 серпня 2012 року у заступника міського голови, відповідно до розподілу обов’язків.
 5. Рекомендувати виконкомам Соледарської (Товстокоренко) і Часовоярської (Опанасенко) міських рад організувати роботу з обліку дітей і підлітків шкільного віку на території м. Соледара і м. Часів Яру та надати до 15.06.2012 до відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова) списки первинного обліку.
 6. Організаційне виконання рішення покласти на відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова), організаційний відділ Артемівської міської ради (Чернікова), комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв).
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Петриєнко Т.В., Гончарова С.В.

 

Перший заступник   міського голови                             Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 16.05.2012 № 163
Про визначення територій обслуговування та закріплення їх за загальноосвітніми навчальними закладами відділу освіти Артемівської міської ради ...
22.36 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально