Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.05.2012 №156

Переглядів: 607

Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку території Артемівської міської ради за І квартал 2012 року

Заслухавши інформацію начальника Управління економічного розвитку Артемівської міської ради Жученко І.В. «Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку території Артемівської міської ради за І квартал 2012 року», згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІ квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконавчого комітету Артемівської міської ради від 14.03.2012 № 63, керуючись ст.ст. 27-35, 40, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами,  виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника Управління економічного розвитку Артемівської міської ради Жученко І.В. «Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку території Артемівської міської ради за І квартал 2012 року», прийняти до відома.
  2. Внести питання «Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку території Артемівської міської ради за І квартал 2012 року» на розгляд чергової сесії Артемівської міської ради та доручити начальнику Управління економічного розвитку Артемівської міської ради Жученко І.В. виступити з доповіддю.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Савченко Т.М.  

Перший заступник міського голови                                               Т.М.САВЧЕНКО


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально