Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.01.2013 №8

Переглядів: 586

Про оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м. Артемівська

Заслухавши інформацію начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. щодо оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» в редакції від 14.03.95 № 98/95-ВР із внесеними до нього змінами, ст.ст. 29, 52, 60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, рішенням Артемівської міської ради від 03.12.2010 № 6/1-10 “Про передачу міському голові, виконавчому комітету Артемівської міської ради окремих повноважень в частині фінансово-кредитних відносин і з управління комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська”, Положенням про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Артемівська, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 31.08.2011 №6/10-187, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Передати в оренду нежитлове вбудоване приміщення, загальною площею 29,56 кв.м., розташоване по вул. Пирогова, 3 у м. Часів-Яр, фізичній особі-підприємцю Олійнику Володимиру Михайловичу (розміщення зуботехнічної лабораторії).

2. Передати в оренду частину нежитлового приміщення, загальною площею 3,0 кв.м., розташованого по вул. Петровського, 137 у м. Артемівську, фізичній особі-підприємцю Шарець Андрію Володимировичу (здійснення торгівлі спортивними товарами та водою).

3. Збільшити на 29,0 кв.м. площу нежитлових приміщень по вул.Гаршина,76 у м.Артемівську, які передано в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕРМОСЕРВІС ЛТД» та передати в оренду нежитлові приміщення, загальною площею 428,5 кв.м. товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕРМОСЕРВІС ЛТД» (розміщення контори та підсобних приміщень для обслуговування житлового фонду).

4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).

5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

 

Перший заступник міського голови                                     Т.М. Савченко

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 16.01.2013 №819.44 KB

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально