Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 55 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 16.01.2013 №4

Переглядів: 842

Про затвердження  координаційної ради з питань протидії  захворюванню на туберкульоз, ВІЛ- інфекцію/СНІД та боротьби з наркоманією на території Артемівської міської ради та Положення про неї.

Втратило чинність на підставі:

Внесени зміни:

Заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров’я Артемівської міської ради Мельникової С.Л. щодо створення координаційної ради з питань протидії захворюванню на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД та боротьби з наркоманією на території Артемівської міської ради, з метою реалізації на теріторії Артемівської міської ради державної політики в сфері протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, запобіганню поширення наркоманії, підвищення ефективності цієї роботи, керуючись Законом України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ» в редакції від 23.12.2010 № 2861-VI із внесеними до нього змінами,  Законом України «Про протидію захворюванню на туберкульоз» в редакції від 22.03.2012 №4565-VI із внесеними  до нього змінами, ст.ст. 32,34,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити координаційну раду з питань протидії  захворюванню  на  туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД та боротьби з наркоманією на території Артемівської міської ради  (далі - координаційна рада) та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про координаційну раду з питань протидії  захворюванню на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД та боротьби з наркоманією на території Артемівської міської ради (додається).

3. Координаційній раді (Петриєнко) забезпечити виконання покладених на неї завдань та інформування громадськості про результати реалізації на території Артемівської міської ради державної політики з питань протидії туберкульозу,  ВІЛ-інфекції/СНІДу та наркоманії.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

- рішення виконкому Артемівської міської ради від 06.08.2008 № 557 «Про затвердження  складу координаційної ради з питань боротьби з наркоманією на території Артемівської міської ради Положення про неї»;

- рішення виконкому Артемівської міської ради від 13.10.2010 № 465 «Про затвердження нового складу координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу на території Артемівської міської ради та Положення про неї ( у новій редакції)»;

- рішення виконкому Артемівської міської ради від 14.09.2011 № 394 «Про затвердження нового складу координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу на території Артемівської міської ради»;

- рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.04.2012 № 125 «Про затвердження нового складу координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу на території Артемівської міської ради».

5.  Організаційне виконання рішення покласти на відділ охорони здоров’я Артемівської міської ради (Мельникова).  

6.  Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В. 

 

Перший заступник міського голови                       Т.М. Савченко                                                                                                              

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 16.01.2013 №4163.01 KB

Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально