Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 29 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 14.11.2012 №409

Переглядів: 570

Про дозвіл  фізичній особі – підприємцю Будницькій О.С. на розміщення  зовнішньої реклами на спеціальних конструкціях - щитах у  м. Артемівську  

Розглянувши  висновок відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради  від 15.10.2012 №01-2115/9 щодо надання дозволу фізичній особі - підприємцю Будницькій О.С. на розміщення зовнішньої реклами на спеціальних конструкціях-щитах у м.Артемівську, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Законом України  «Про рекламу» в  редакції від 11.07.2003  № 1121-1У, із внесеними до нього змінами, Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» із внесеними до неї змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Дозволити фізичній особі -  підприємцю Будницькій О.С. розмістити у м. Артемівську зовнішню рекламу на спеціальних конструкціях-щитах по вул. Радянській, 63 (3 одиниці) у м. Артемівську, терміном на 5 (п'ять) років.

2. Зобов’язати фізичну особу – підприємця Будницьку О.С. в місячний термін надати документи до відділу земельних ресурсів Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Тульгук) для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

3. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) забезпечити в установленому законодавством порядку видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами на спеціальних конструкціях-щитах по вул. Радянська, 63, у м. Артемівську Будницькій О.С. відповідно до цього рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

 

Міський голова                           О.О. Рева


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально