Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 14.09.2011 №391

Переглядів: 811

Про  початок опалювального  сезону 2011-2012 років у м. Артемівську

Розглянувши службову записку заступника міського голови Гончарова С.В. від 12.09.2011 щодо початку опалювального сезону 2011-2012 років у м. Артемівську, керуючись ст.16 Закону України від 24.06.2004 №1875-IV „Про житлово-комунальні послуги” із внесеними до нього змінами,  ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із  внесеними  до  нього  змінами, п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, із внесеними до них змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити:
  1. Початок опалювального сезону 2011-2012 років у м. Артемівську:
   • в індивідуальному житловому секторі з 01.10.2011 року ;
   • для всіх інших споживачів з 15.10.2011 року.
  2. У разі зниження температури зовнішнього повітря до +80С та нижче на протязі трьох діб розпочати подачу теплоносія у дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні навчальні заклади, лікарні та інші лікувально-диспансерні заклади.
 2. Керівникам підприємств: товариства з обмеженою  відповідальністю «АРТЕМІВСЬК-ЕНЕРГІЯ» (Валанчиус), товариства з обмеженою відповідальністю «ПУЛЬСАР–ІНВЕСТ» (Баланчук), товариства з обмеженою відповідальністю «Укрелектромережбуд» (Дадашов), дочірнього підприємства «Артемівський завод стінових матеріалів» (Штефан), товариства з обмеженою  відповідальністю «АРТЕМІВСЬКВОДОКАНАЛ» (Єсін), комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово – комунальних послуг» (Бондарєв),  Артемівського управління по газопостачанню та газифікації  публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації  «Донецькоблгаз» (Бабан) до початку опалювального сезону 2011-2012 років у м. Артемівську організувати цілодобову роботу диспетчерських служб.
 3. Рекомендувати виконкомам Соледарської (Товстокоренко) та Часовоярської (Опанасенко) міських рад розглянути на  своїх  засіданнях   питання щодо початку опалювального сезону 2011-2012 років у  містах Соледарі та Часів Ярі.
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва), комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово  – комунальних послуг» (Бондарєв).
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В..

Перший заступник міського голови                                  В.В. Сакали


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально