Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 14.03.2012 №101

Переглядів: 889

Про надання згоди КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ (МЕДИКО- САНІТАРНОЇ) ДОПОМОГИ АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на розробку містобудівної  документації   та збір вихідних  даних на проектування для проведення капітального ремонту нежитлового приміщення по вул. Артема, 10 у м.Артемівську

 Розглянувши висновок відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради  від 10.02.2012 № 01-0208/9 щодо надання згоди КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ (МЕДИКО- САНІТАРНОЇ) ДОПОМОГИ АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на розробку містобудівної  документації та збір вихідних  даних на проектування для проведення капітального ремонту нежитлового приміщення по вул. Артема, 10 у м.Артемівську, що орендується ним, згідно договору оренди нерухомого майна (нежитлових приміщень, будівель, споруд) комунальної власності територіальної громади м. Артемівська від 27.01.2012 №13/12, згідно заяви головного лікаря КЗОЗ «ЦПМСД АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» Шабаліной С.В. від 01.02.2012 №01-0437-07, керуючись ст. 14  Закону України від 16.11.92 № 2780-ХП “Про основи містобудування” із  внесеними до нього змінами, ст.ст. 31, 52  Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із  внесеними до нього змінами, Законом України від 20.05.1999 № 687-ХІУ «Про архітектурну діяльність» із внесеними до нього змінами, Законом України від 17.02.2011 № 3038-VІ «Про регулювання містобудівної діяльності», із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ (МЕДИКО- САНІТАРНОЇ) ДОПОМОГИ АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на розробку містобудівної  документації   та збір вихідних  даних на проектування для проведення капітального ремонту нежитлового приміщення по вул. Артема, 10 у м. Артемівську.
 2. Зобов’язати КЗОЗ «ЦПМСД АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (Шабаліна) у відповідності із діючим законодавством:
  1. Одержати у відділі архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Сьомченков) містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки.
  2. Одержати технічні умови в експлуатаційних організаціях міста на підключення інженерних мереж об`єкту до міських комунікацій.
  3. Укласти договір на розробку проектно-кошторисної документації з організацією, що має відповідну ліцензію, та узгодити документацію у встановленому порядку.
  4. Провести експертизу містобудівної документації.
  5. Отримати дозвільні документи в Інспекції Держархбудконтролю у Донецькій області.
  6. Після закінчення робіт на об’єкті забезпечити прийняття його в експлуатацію у встановленому порядку. 
 3. Визначити,  що термін дії згоди, наданої  цим  рішенням,  2 роки, до 14.03.2014 року.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на Управління   муніципального розвитку  Артемівської  міської  ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.

 

Міський голова                     О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 14.03.2012 №101
Про надання згоди КЗ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ...
19.36 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально