Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.06.2012 №200

Переглядів: 1342

Про стан дитячої бездоглядності на території Артемівської міської ради

Розглянувши довідку начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О.  "Про стан дитячої бездоглядності на території Артемівської міської ради", відповідно до Закону України від 24.01.95 №20/95 - ВР "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" із внесеними до нього змінами, Указу  Президента України від 28.01.2000   № 113/2000 “Про додаткові заходи щодо запобігання дитячій бездоглядності ” із внесеними до нього змінами, керуючись Законом України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» в редакції від 21.12.2010 № 2823-VI  із внесеними до нього змінами, Законом України  від 15.11.2001 №2789-ІІІ “Про попередження насильства в сім’ї» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 32, 34, 38, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської  міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Довідку  начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. "Про стан дитячої бездоглядності на території Артемівської міської ради" прийняти до відома.
 2. Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева) продовжити   роботу щодо соціального захисту дітей, профілактики безпритульності та  бродяжництва серед дітей на території Артемівської міської ради.
 3. Рекомендувати  виконкомам Часовоярської (Опанасенко) і Соледарської   (Товстокоренко) міських рад розглянути на засіданнях виконкомів питання про стан дитячої бездоглядності  та профілактики негативних явищ у підлітковому середовищі на території міст Часів Яра та Соледара.
 4. Запропонувати Артемівському МВ (з обслуговування м. Артемівськ та Артемівського району) ГУМВС України в Донецькій області (Братков) активізувати профілактичну роботу з неблагополучними сім’ями на території Артемівської міської ради з метою виявлення фактів неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, насильства та жорстокого поводження з дітьми.
 5. Артемівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Окшина):
  1. Забезпечити якісний соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, вжити дієвих заходів щодо недопущення фактів здійснення дистанційного соціального супроводу.
  2. Забезпечити якісний соціальний супровід дітей, які перебувають під опікою/піклуванням громадян, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
 6. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 08.06.2011 № 265 «Про стан дитячої бездоглядності на території Артемівської міської ради», як виконане.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева), Артемівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Окшина).
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

Міський голова                                         О.О. Рева


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально