Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.03.2013 №76

Переглядів: 844

Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої та екологічної безпеки на території Артемівської міської ради в 2013 році

Розглянувши  лист начальника управління ветеринарної медицини в Артемівському районі Шульженко О.П. від 04.02.2013 № 52 щодо затвердження Плану заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої та екологічної безпеки на території Артемівської міської ради в 2013 році, з метою недопущення занесення, виникнення, розповсюдження на території Артемівської міської ради збудників інфекційних хвороб тварин та птиці, особливо небезпечних для людей, а також недопущення зниження якості сировини, харчових продуктів, іншої продукції тваринного походження на території Артемівської міської ради, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 28.12.2012 № 956 «Про План заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої та екологічної безпеки на території Донецької області в 2012-2013 роках», відповідно до Закону України від 24.02.1994  № 4004-XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із внесеними до нього змінами, Закону України від 05.03.1998  № 187/98-ВР «Про відходи» із внесеними до нього змінами, Указу Президента України  від 22.03.2001 №192/2001 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні», керуючись  ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити План заходів щодо забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої та екологічної безпеки на території Артемівської міської ради в 2013 році (далі-План заходів), додається.

2. Рекомендувати Артемівському МВ (з обслуговування міста Артемівськ та Артемівського району) ГУМВС України в Донецькій області (Братков), Артемівському районному Управлінню – філії Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області (Манжула) щомісяця до 01 числа, наступного за звітнім, інформувати управління ветеринарної медицини в Артемівському районі про виконання Плану заходів.

3. Управлінню ветеринарної медицини в Артемівському районі (Шульженко) щомісяця до 03 числа, наступного за звітнім, інформувати Головне управління ветеринарної медицини в Донецькій області про виконання Плану заходів.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління ветеринарної медицини в Артемівському районі (Шульженко).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

 

Міський голова                                                          О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 13.03.2013 №7619.03 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально