Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.03.2013 №74

Переглядів: 675

Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2013 року

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради  Литовченка В.М. «Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2013 року», з метою попередження нещасних випадків та загибелі людей під час масового відпочинку на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2013 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 № 264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», із внесеними до неї змінами, розпорядження Президента України від 14.07.2001 №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України в редакції від 24.09. 2012 №1214, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на І квартал 2013 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.12.2012 № 435, керуючись ст.ст. 38,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Артемівської міської ради  Литовченка В.М. “Про заходи щодо забезпечення  безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території  міста Артемівська, у весняно-літній період 2013 року“  прийняти до відома.

2.  Затвердити заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська,  у весняно-літній період 2013 року (додаються).

3. Запропонувати виконкомам Часовоярської (Опанасенко) та Соледарської (Товстокоренко) міських рад розглянути на своїх засіданнях питання щодо затвердження заходів забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, у весняно-літній період 2013 року, на території міст Часів Яр та Соледар.

4.   Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.04.2012 №122  «Про заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, розташованих на території міста Артемівська, у весняно-літній період 2012 року».

5. Організаційне   виконання рішення покласти на відділ  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міської ради (Литовченко), Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого  заступника міського  голови – голову міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій    Савченко Т.М.

 

Міський голова                                                     О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 13.03.2013 №74174.13 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально