Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 13.03.2013 №68

Переглядів: 637

Про організацію проведення у 2013 році призову громадян України, які мешкають на території Артемівської міської ради, на строкову військову службу

Заслухавши інформацію військового комісара Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату Шурла Р.Г. “Про організацію проведення у 2013 році призову громадян України, які мешкають на території Артемівської міської ради, на строкову військову службу”, згідно Указу Президента України від 09.11.2012 № 635/2012 „Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, відповідно до вимог ст.ст. 15, 16, 38, 43 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” в редакції від 04.04.2006 №3597-IV із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 36, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР „Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352, із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Організувати проведення з 01 квітня по 31 травня та з 01 жовтня по 30 листопада 2013 року призову на строкову військову службу громадян України, 1988 – 1995 року народження, які мешкають на території Артемівської міської ради, та не мають або втратили право на відстрочку від призову.

2. Утворити Артемівську міську призовну комісію та затвердити її склад (додається).

3. Утворити Артемівську резервну міську призовну комісію та затвердити її склад (додається).

4. Запропонувати Артемівсько-Дебальцевському об'єднаному міському військовому комісаріату (Шурло) здійснити розрахунок необхідної кількості технічних працівників, обслуговуючого персоналу та транспортних засобів для забезпечення організованого і якісного проведення призову на строкову військову службу громадян України і погодити з заступником міського голови Петриєнко Т.В.

5. Начальнику відділу охорони здоров’я Артемівської міської ради Мельниковій С.Л. здійснити добір лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду, обстеження, лікування призовників під час призову на період з 01 квітня по 31 травня та з 02 вересня по 30 листопада 2013 року.

6. Начальнику відділу освіти Артемівської міської ради Рубцовій М.А. виділити психолога для психологічного відбору призовників на період чергового призову громадян України на строкову військову службу з 01 квітня по 31 травня та з 02 вересня по 30 листопада 2013 року.

7. Запропонувати начальнику Артемівського міського відділу (по обслуговуванню м. Артемівськ та Артемівського району) ГУМВС України в Донецькій області Браткову С.В. забезпечити здійснення охорони громадського порядку в дні відправок призовників на призовній дільниці та своєчасно організовувати розшук призовників, які ухиляються від призову.

8. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 14.03.2012 № 62 «Про організацію проведення у 2012 році призову громадян України, які мешкають на території Артемівської міської ради, на строкову військову службу», як виконане в цілому.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

 

Міський голова                                            О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 13.03.2013 №6812 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально