Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.12.2012 №430

Переглядів: 844

Про організацію проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату

Розглянувши лист від 07.11.2012 № 2/3782 військового комісара Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату Шурла Р.Г. “Про організацію проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату”, відповідно до Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” в редакції від 04.04.2006 № 3597-IV із внесеними до нього змінами, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352, із внесеними змінами, керуючись ст. ст. 36,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР „Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 В И Р І Ш И В :

 1. Організувати проведення у період з 02 січня 2013 року по 31 березня 2013 року приписку допризовників з числа осіб, які проживають на території Артемівської міської ради, і підлягають приписці до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату.

 2.  Утворити  Артемівську міську  комісію  з  питань приписки  та  затвер-дити її склад (додається).

 3.  Утворити Артемівську резервну міську комісію з питань приписки та затвердити її склад (додається).

 4.  Запропонувати Артемівсько-Дебальцевському об'єднаному міському військовому комісаріату (Шурло):

 4.1. Розробити план підготовки і проведення приписки громадян до призовної дільниці та подати для затвердження заступнику міського голови Петриєнко Т.В.;

 4.2.  Здійснити розрахунок необхідної кількості технічних працівників, обслуговуючого персоналу та транспортних засобів для забезпечення організованого і якісного проведення приписки громадян до призовної дільниці і погодити з заступником міського голови Петриєнко Т.В.;

 4.3.  Здійснити спільно із Артемівською центральною районною лікарнею (Блєднов), комунальним закладом охорони здоров’я “Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Артемівської міської ради” (Шабаліна), Державним закладом “Вузлова лікарня станції Артемівськ Державного підприємства Донецька залізниця” (Скопінцева), Артемівською міською стоматологічною поліклінікою (Вітязь), Артемівською міською лікарнею №2 (Корсун) добір лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду громадян, які підлягають приписці та подати для затвердження заступнику міського голови Петриєнко Т.В.

 5.  Начальнику відділу освіти Артемівської міської ради Рубцовій М.А., направити до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об'єднаного міського військового комісаріату психолога для психологічного відбору допризовників на період приписки з 02 січня 2013 року по 31 березня 2013 року.

 6. Запропонувати начальнику Артемівського міського відділу (по обслуговуванню м. Артемівськ та Артемівського району) ГУМВС України у Донецькій області Браткову С.В. надати Артемівсько-Дебальцевському об’єднаному міському військовому комісаріату допомогу у розшуку допризовників, які ухиляються від прибуття на приписку.

 7. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 14.12.2011  № 509 „Про організацію проведення приписки допризовників до призовної дільниці Артемівсько-Дебальцевського об’єднаного міського військового комісаріату”, як виконане в цілому.

 8.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

 

         Міський голова                                                                      О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 12.12.2012 №43087.37 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально