Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.09.2012 №322

Переглядів: 515

Про затвердження акту міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану житлового будинку № 4 по вул. Комсомольській у місті Артемівську

Розглянувши акт міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Артемівська від 03.08.2012  року з обстеження технічного стану житлового будинку №4 по вул. Комсомольській у місті Артемівську, який є комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська і знаходиться на балансі комунального підприємства “Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг”, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання”, затвердженим постановою Ради Міністрів Української РСР від 26.04.84 № 189, Постановою Кабінету Міністрів України від 05.05.97 № 409 “Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Затвердити акт міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Артемівська від 03.08.2012 року з обстеження технічного стану житлового будинку № 4 по вул. Комсомольській  у місті Артемівську, який є комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська і знаходиться на балансі комунального підприємства “Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг”(додається).

Будинку необхідно виконати капітальний ремонт з посиленням конструктивів.

 

2. Комунальному підприємству «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв) замовити проектно-кошторисну документацію з посилення конструктивів житлового будинку № 4 по вул. Комсомольській у місті Артемівську в спеціалізованому інституті.

 

3. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) передбачити кошти у проекті міського бюджету міста Артемівська на 2013 рік на виготовлення проектно-кошторисної документації  з посилення конструктивів житлового будинку № 4 по вул. Комсомольській .

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

 

 

Міський голова                                                                        О.О. Рева


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально