Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.09.2012 №318

Переглядів: 618

Про затвердження акту міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану житлового будинку № 53 по вул. Островського у місті Артемівську.

Розглянувши акт міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Артемівська від 03.08.2012 року з обстеження технічного стану житлового будинку № 53 по вул. Островського у місті Артемівську, який є комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська і знаходиться на балансі комунального підприємства “Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг”, керуючись ст.ст. 30, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання”, затвердженим постановою Ради Міністрів Української РСР від 26.04.84 № 189, Постановою Кабінету Міністрів України від 05.05.97 № 409 “Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Затвердити акт міської міжвідомчої комісії виконавчого комітету по обстеженню технічного стану об’єктів житлового та соціально-культурного призначення комунальної власності територіальної громади міста Артемівська від 03.08.2012  року з обстеження технічного стану житлового будинку №53 по вул. Островського у місті Артемівську, який є комунальною власністю територіальної громади міста Артемівська і знаходиться на балансі комунального підприємства “Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг”(додається).

         По технічному стану та ступеню зношеності визнати житловий будинок № 53 по вул. Островського у місті Артемівську аварійним.

 

2. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) забезпечити відселення мешканців  будинку № 53 по вул. Островського у місті Артемівську та вирішити питання щодо надання їм житлових приміщень у відповідності з діючим законодавством.

 

3. Комунальному підприємству «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв) після відселення мешканців будинку:

3.1. Підготувати акт списання будинку, визначеного у п.1 даного рішення, та надати його до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко);

3.2. Оприбуткувати матеріали від розукомплектування будинку, визначеного у п.1 цього рішення, та надати  до Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) документи про їх оприбуткування та реалізацію.

 

4. Комунальному підприємству “Артемівське бюро технічної інвентаризації” (Атаманченко) внести зміни в технічну документацію, у відповідності з цим рішенням.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

 

 

Міський голова                                                                        О.О. Рева 


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально