Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 12.09.2012 №309

Переглядів: 1022

Про результати організації оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року

 Розглянувши довідку  начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. “Про результати організації оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року ”, заслухавши інформацію начальника відділу освіти Артемівської міської ради Рубцової М.А. з цього питання,  у відповідності з планом заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 11.04.2012 № 120, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІІ квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 13.06.2012 № 203, керуючись ст.ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97  №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні"  із внесеними до нього змінами,  виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

  1. Довідку начальника управління молодіжної політики та у  справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. “ Про результати організації оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року ”, та інформацію начальника відділу освіти Артемівської міської ради Рубцової М.А. з цього питання  прийняти до відома.

 

            2. Керівникам бюджетних установ, які розташовані на території Артемівської міської ради, та фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету, в установленому законодавством порядку при укладанні колективних договорів передбачати кошти на оздоровлення дітей працівників бюджетної сфери.

 

                3. Рекомендувати   міській   координаційній  раді   профспілкових

 комітетів галузевих профспілок, розташованих на території Артемівської міської ради, (Борейко) розглянути та вирішити питання:

 

                3.1 щодо включення до колективних договорів між адміністрацією підприємств, установ та організацій і профспілковими комітетами галузевих профспілок, розташованих на території Артемівської міської ради, заходів щодо оздоровлення дітей працівників під час літніх канікул у дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку «Вогник»;

 

               3.2 часткового відшкодування вартості дитячих оздоровчих путівок за рахунок коштів профспілок з метою зменшення батьківської плати.

 

4.Фінансовому  управлінню  Артемівської  міської  ради (Ткаченко),

відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова ), управлінню молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева) передбачити при формуванні проекту міського бюджету м. Артемівська на 2013 рік фінансування витрат на оздоровлення в дитячих оздоровчих  таборах  дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

 

5. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.04.2012  № 120 “Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року ”,  як виконане в цілому.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.,  першого заступника міського голови Савченко Т.М.

 

 

Міський голова                                                    О.О.РЕВА 


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально