Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.07.2012 №266

Переглядів: 1067

Про надання  згоди ПрАТ  «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ»  на установку  огорожі для обмеження виїзду автотранспорту через гостьову автостоянку, розташовану по вул. Ломоносова,95, та організацію аварійного виїзду з вул. Ломоносова у  м. Артемівську

Розглянувши лист ПрАТ  «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» від 01.06.2012 №_21/17 щодо надання згоди ПрАТ «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» на установку огорожі для обмеження виїзду автотранспорту через гостьову автостоянку, розташовану по вул. Ломоносова, 95, та організацію аварійного виїзду з вул. Ломоносова у м. Артемівську, враховуючи, що ПрАТ «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» включено до об’єктів туристичної інфраструктури Донецької області, з метою забезпечення безпеки туристів, що відвідують туристичний об’єкт, керуючись ст. 14 Закону України від 16.11.92 № 2780-ХП «Про основи містобудування» із внесеними до нього змінами, ст.ст.31, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»  із внесеними до нього змінами, Законом України від 20.05.1999 №687-ХІУ «Про архітектурну діяльність» із внесеними до нього змінами, Законом України від 17.02.2011 №3038-VІ «Про регулювання містобудівної діяльності» із внесеними до нього змінами, Тимчасовим положенням про регулювання забудови м. Артемівська, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 28.03.2012 №6/21-354, виконком Артемівської міської ради 

ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду ПрАТ «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» (Гаркуша) на установку огорожі для обмеження виїзду автотранспорту через гостьову автостоянку, розташовану по вул. Ломоносова, 95, та організацію аварійного виїзду з вулиці Ломоносова (встановлення шлагбауму)                        у м. Артемівську.
 2. ПрАТ «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» (Гаркуша):
  1. Погодити у відділі архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Сьомченков) в установленому порядку, план розміщення огорожі та шлагбауму.
  2. Забезпечити при установці огорожі і шлагбауму дотримання вимог дорожніх стандартів України ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні», ДСТУ 2587-2010 «Розмітка дорожня» і ДСТУ 2735-94 «Огородження дорожні і напрямні пристрої».
 3. Відділу розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва) забезпечити установку дорожніх знаків на під’їзді до вул. Ломоносова, відповідно до цього рішення.
 4. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради (Жеребятьєва).
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Гончарова С.В.

Міський голова                                                    О.О.РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально