Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.07.2012 №245

Переглядів: 1087

Про   затвердження “Положення про функціонування офіційного веб-сайту Артемівської міської ради”

З метою забезпечення гласності та відкритості діяльності Артемівської міської ради та її виконавчих органів, надання громадянам та юридичним особам інформаційних послуг загального призначення через мережу Інтернет, на виконання Закону України “Про інформацію” в редакції від 13.01.2011 №2938-VI, Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 13.01.2011 №2939-VIІ із внесеними до нього змінами, відповідно до Указу Президента України від 01.08.2002 №683/2002 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», постанов Кабінету Міністрів України: від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» із внесеними до неї змінами, від 29.08.2002 №1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади» із внесеними до неї змінами, спільного наказу Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України, Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 25.11.2002 №327/225 «Про затвердження Порядку інформаційного наповнення та технічного забезпечення Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади та Порядку функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади», рішення Артемівської міської ради від 31.03.2004 №4/10-322 «О создании Веб-сайта Артемовского городского совета в глобальной информационной сети Интернет», керуючись ст. ст. 4, 17, 18, 40, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Законом України від 23.09.97 №539/97 «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити Положення про функціонування офіційного веб-сайту Артемівської міської ради (додається).
 2. Керівникам відділів та управлінь Артемівської міської ради:
  1. Надати до відділу комп’ютерного забезпечення Артемівської міської ради в термін до 25.07.2012 року оновлену інформацію (ПІБ, посада, контактний телефон, e-mail) про осіб які відповідальні за розміщення інформації на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
  2. Забезпечити своєчасне надання матеріалів до відділу комп’ютерного забезпечення Артемівської міської ради для наповнення офіційного веб-сайту Артемівської міської ради згідно Положення, затвердженого цим рішенням.
  3. Здійснювати контроль за змістом, актуальністю та якістю матеріалів, що надаються для розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
  4. Забезпечити контроль за підтримкою в актуальному стані матеріалів, які розміщені на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради своєчасно оновлювати їх.
 3. Відділу комп’ютерного забезпечення Артемівської міської ради (Кисельов):
  1. Забезпечити функціювання в глобальній мережі Інтернет офіційного веб-сайта Артемівської міської ради  (artemrada.gov.ua) та забезпечити захист розміщеної на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради інформації від несанкціонованої модифікації.
  2. Забезпечити оперативне (протягом одного робочого дня) оновлення матеріалів на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради згідно заявок відділів та управлінь Артемівської міської ради.
 4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 08.06.2011 №270 «Про   затвердження «Положення про функціонування офіційного веб-сайту Артемівської міської ради».
 5. Організаційне виконання рішення покласти на відділ комп’ютерного забезпечення Артемівської міської ради (Кисельов).
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Артемівської міської ради Коліно М.Є.

Міський  голова                                  О. О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.07.2012 №245
Про затвердження “Положення про функціонування офіційного веб-сайту Артемівської міської ради”
22.15 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально