Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.07.2012 №240

Переглядів: 909

Про взяття до відома змін, внесених до статутних документів Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» та інформації  про зміну у складі керівних органів організації

Розглянувши правовий висновок юридичного відділу Артемівської міської ради від 09.07.2012 щодо відповідності законодавству України та статуту об’єднання громадян змін, внесених до статутних документів Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» та змін у складі керівних органів організації та надані документи, відповідно до Порядку підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян у виконкомі Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.10.2011 № 451,  керуючись Законом України від 16.06.92 № 2460 - XII «Про об`єднання громадян» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок легалізації об`єднань громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.93 № 140, із внесеними до нього змінами,  виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Взяти до відома:
  1. Зміну назви Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» на назву Артемівська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони».
  2. Нову редакцію Положення Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» (додається).
  3. Зміни у складі  керівних органів Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони».
 2. Юридичному відділу Артемівської міської ради (Недашковська) внести до Книги обліку громадських організацій записи:
  1. Про зміни, внесені до статутних документів Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» (зміна назви та нова редакція Положення).
  2. Про зміну голови Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» з  Одоладова Дмитра Олександровича на Кривцунову Наталію Олександрівну.
  3. Розмістити інформацію про зміни, внесені до статутних документів Артемівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» та зміни у складі керівних органів організації у міськрайонній газеті «Вперед» та шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
 3. Організаційне виконання рішення покласти на юридичний відділ Артемівської міської ради (Недашковська).
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на керуючого справами виконкому Артемівської міської ради Коліно М.Є.

Міський голова                                          О.О. Рева


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально