Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.07.2012 №234

Переглядів: 567

Про внесення змін до Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконкомом Артемівської  міської  ради, затвердженого рішенням виконкому  міської ради від 06.12.2006 № 811

У зв’язку із змінами у законодавстві, відповідно до Закону України від  11.09.2003 №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, із внесеними до нього змінами, Закону України  від 13.01.2011 № 2939- ІV «Про доступ до публічної інформації», постанов Кабінету Міністрів України: від 04.01.2002 №3 «Про Порядок оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», із внесеними до неї змінами, від 11.03.2004 № 308 „Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”, з метою забезпечення здійснення роботи з підготовки та прийняття регуляторних актів виконкомом Артемівської міської ради, керуючись ст.ст.40,52  Закону України від 21.05.97№ 280\97-ВР “ Про місцеве самоврядування в Україні" із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 ВИРIШИВ:

 1. Внести та затвердити наступні зміни до Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконкомом  Артемівської міської ради, затвердженого рішенням виконкому міської ради  від 06.12.2006 № 811  (далі – Порядок):
  1. Підпункт 1.1 пункту 1. «Планування діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів» Порядку викласти у новій реакції:
   «1.1.Розробники регуляторних актів (далі - розробники) щорічно до 1 листопада надають до  Управління економічного розвитку  Артемівської міської ради інформацію для формування плану діяльності з    підготовки    проектів регуляторних актів виконкому Артемівської міської ради на наступний рік. Інформація повинна включати визначення виду і назву проекту регуляторного акта, мету його прийняття, строк підготовки проекту, а також найменування розробника, який готує проект».
  2. В тексті Порядку  слова «управління з питань регуляторної політики та підприємництва Артемівської міської ради»  замінити  словами «Управління економічного розвитку Артемівської міської ради»; слова «постійна комісія міської ради з питань економічної політики, бюджету і фінансів» замінити словами «постійна комісія Артемівської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів»; слова «відділу інформаційних технологій Артемівської міської ради» замінити словами «відділ комп’ютерного забезпечення Артемівської міської ради».
 2. Розробникам, які здійснюють підготовку проектів регуляторних актів:
  1. Забезпечити підготовку  регуляторних актів  та відстеження їх результативності відповідно до законодавства та Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконкомом  Артемівської міської ради, затвердженого  рішенням виконкому  Артемівської міської ради  від 06.12.2006 № 811, з урахуванням змін внесених до нього  цим рішенням.
  2. Надавати Управлінню економічного розвитку Артемівської міської ради (Жученко) щорічно  до 15 січня звіт за минулий рік про підготовлені регуляторні акти, а також про відстеження результативності регуляторних актів, відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308.
 3. Організаційне забезпечення виконання рішення покласти на Управління  економічного розвитку Артемівської міської ради (Жученко).
 4. Контроль  за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Савченко Т.М.

Міський голова                                    О.О. Рева


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально