Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 85 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.05.2011 №240

Переглядів: 872

Про надання неповнолітній  дитині Кондрікову Дмитру Вячеславовичу, 18.12.1996  року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Розглянувши подання служби у справах дітей управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради від 22.04.2011 №79 щодо надання неповнолітній  дитині Кондрікову Дмитру Вячеславовичу, 18.12.1996 року народження, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, виконком Артемівської міської ради встановив, що мати дитини гр. Кондрікова Олена Олександрівна,  померла 15.07.2010 року (актовий запис про смерть № 41 від 16.07.2010 зроблений виконкомом Красненської сільської ради Артемівського району Донецької області).

Батько дитини, Кондріков Вячеслав Валерійович, 05.08.1977 року народження, рішенням Артемівського міськрайонного суду Донецької області позбавлений батьківських прав (справа № 2-494-2011 від 15.03.2011 року).

Вихованням та утриманням неповнолітньої дитини Кондрікова Дмитра Вячеславовича займається гр. Лисак Любов Федорівна, яка є його бабусею, створила належні умови для перебування дитини. Інших родичів, які б виявили бажання встановити піклування над дитиною, не виявлено.

Неповнолітня дитина  Кондріков Дмитро Вячеславович на правах приватної власності житла та майна не має.

Виходячи із інтересів неповнолітньої  дитини Кондрікова Д.В., керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», із внесеними до неї змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати неповнолітній  дитині Кондрікову Дмитру Вячеславовичу, 18.12.1996 року народження, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
  2. Встановити, що неповнолітня дитина Кондріков Дмитро Вячеславович має право на отримання пільг для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачених діючим законодавством України.
  3. Службі у справах дітей управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Колодочка) вживати заходи щодо захисту особистих, майнових та житлових прав неповнолітньої дитини Кондрікова Дмитра Вячеславовича.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т. В.

Перший заступник міського голови                                            В.В. Сакали


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально