Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.05.2011 №211

Переглядів: 991

Про стан виконання у 2011 році вироків судів у відношенні засуджених до покарань у виді громадських робіт

Заслухавши інформацію начальника Артемівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області Шевчука Д.А. про  стан виконання   у 2011 році вироків судів у відношенні засуджених до покарань у виді громадських робіт,  згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на II квартал 2011 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 09.03.2011 № 92, відповідно до  ст.ст. 301, 3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 №8073, із внесеними до нього змінами, ст.56   Кримінального  кодексу  України від 05.04.2001 № 2341-ІІІ, із внесеними до нього змінами, ст.ст. 36-39 Кримінально-виконавчого кодексу України від 11.07.2003  № 1129 – ІV, із внесеними до нього змінами,  керуючись ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами,  рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.04.2010 № 122 «Про визначення видів суспільно-корисних робіт та підприємств у м. Артемівську, на яких засуджені та правопорушники можуть відвідувати покарання та стягнення у виді громадських робіт»,  виконком міської ради

ВИРІШИВ:    

 1. Інформацію начальника Артемівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області Шевчука Дмитра Анатолійовича «Про стан виконання у 2011 році вироків судів у відношенні засуджених до покарань у виді громадських робіт», прийняти до відома.
 2. Начальнику Артемівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України     в Донецькій області  Шевчуку Д.А.:
  1. Продовжити роботу з контролю за виконанням вироків судів у відношенні засуджених до покарань у виді громадських робіт.
  2. Інформувати населення про стан виконання вироків судів у відношенні засуджених до покарань у виді громадських робіт,   через засоби масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
  3. Проводити роз`яснювальну роботу серед населення щодо профілактики правопорушень, забезпечення законності і правопорядку.
 3. Відділу  розвитку  міського  господарства  Артемівської міської ради(Жерєбятьєва) спільно з керівниками  комунальних  підприємств            м. Артемівська, на яких засуджені  відбувають покарання у виді громадських робіт,  готувати щоквартально замовлення по видам громадських робіт    та погоджувати з Артемівським міськрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України     в Донецькій області  (Шевчук).
 4. Керівникам комунальних підприємств м. Артемівська, на яких засуджені до покараннь у виді громадських робіт  відбувають покарання:
  1. Щомісячно інформувати Артемівський міськрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області про кількість відпрацьованих годин засудженими  та про їх ставлення до праці; про ухилення засуджених   від відбування покараннь та переведення їх на інше місце роботи, появу на роботі в нетверезому стані, чи в стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку.
  2. Забезпечити контроль за виконанням засудженими визначених для них громадських робіт та дотриманням ними правил техніки безпеки в ході їх виконання.  
 5. Організаційне виконання  рішення покласти на  начальника відділу  розвитку  міського  господарства  Артемівської міської ради Жерєбятьєву С.В., начальника Артемівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України     в Донецькій області Шевчука Д.А.  
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

Міський голова                                           О.О.Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.05.2011 №211
Про стан виконання у 2011 році вироків судів у відношенні засуджених до покарань у виді громадських робіт
16 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально