Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.04.2012 №121

Переглядів: 776

Про стан протипожежного захисту  об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території міста Артемівська.

Заслухавши інформацію начальника відділу Артемівської міської ради з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Литовченка В.М. «Про стан протипожежного захисту об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території міста Артемівська», з метою вивчення та покращення стану пожежної безпеки на території міста Артемівська, зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з безпосередньою загрозою життю людей під час виникнення пожеж, відповідно до Закону України від 24.06.2004 № 1859-IV «Про правові засади цивільного захисту», із внесеними до нього змінами, Закону України від 08.06.2000 № 1809-ІІІ «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», із внесеними до нього змінами, Закону України від 17.12.1993 № 3745-XII «Про пожежну безпеку», із внесеними до нього змінами, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на II квартал 2012 року, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради від 13.03.2012 №63, керуючись ст.ст. 38,52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника відділу Артемівської міської ради з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Литовченка В.М. «Про стан протипожежного захисту об’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території  міста Артемівська»  прийняти до відома.
  2. Затвердити Комплексний план посилення протипожежного захисту та техногенної безпеки об’єктів господарської діяльності, організацій та закладів,  розташованих на території міста Артемівська на 2012 рік (додається).
  3. Запропонувати виконкомам Часовоярської (Опанасенко) та Соледарської (Товстокоренко) міських рад розглянути на своїх засіданнях питання щодо посилення протипожежного захисту та техногенної безпеки об’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території міст Часів Яр та Соледар.
  4. Організаційне  виконання рішення покласти на відділ   Артемівської міської ради  з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Литовченко), Артемівське міське управління ГУ МНС України у Донецькій області (Стрющенко),  Артемівський міський відділ ГУ Держтехногенбезпеки у Донецькій області (Поляков).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого  заступника міського  голови – голову міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савченко Т.М.

Міський  голова                                              О.О. Рева

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.04.2012 №121
Про стан протипожежного захисту об’єктів суб’єктів господарської діяльності, організацій та закладів, розташованих на території міста Артемівська.
24.25 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально