Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.04.2012 №120

Переглядів: 1437

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку  2012 року.

Розглянувши довідку  начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О. «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року», з метою  створення в літній період умов для повноцінного відпочинку, покращення стану здоров`я дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІ квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.03.2012 № 63, відповідно до Закону України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства» із внесеними до нього змінами, керуючись Законом України від 04.09.2008  № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із внесеними до нього змінами,  ст. ст. 32, 52 Закону України від 21.05.97  №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні"  із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Довідку начальника управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради Махничевої Л.О.  «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року» прийняти до відома.
 2. Затвердити план заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року (додається).
 3. Затвердити склад  міської міжвідомчої комісії по організації оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року (додається).
 4. Затвердити склад комісії по розподілу  путівок для оздоровлення дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки в літній період 2012 року  (додається).
 5. Керівникам підприємств, установ, організацій: Державного підприємства “Артемсіль” (Доценко), ВАТ “Часовоярський вогнетривкий комбінат” (Третьяков), відділу освіти Артемівської міської ради (Рубцова) забезпечити  своєчасне відкриття дитячих оздоровчих таборів в термін до 01.06.2012 року.
 6. Затвердити кошторисну вартість путівки в Артемівському дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку “Вогник” на 2012 рік – 2000,00  грн. (перебування у таборі 21 день) для однієї дитини, згідно розрахунку (додається).
 7. Фінансовому управлінню Артемівської міської ради (Ткаченко) спільно з відділом освіти Артемівської міської ради (Рубцова) вирішити питання фінансування витрат відділу освіти Артемівської міської ради на оздоровлення  в дитячих оздоровчих таборах в 2012 році дітей,  які потребують соціальної уваги та підтримки, згідно кошторису витрат (додається).
 8. Організаційне виконання рішення покласти на управління молодіжної політики та у справах дітей Артемівської міської ради (Махничева), відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова), фінансове управління Артемівської міської ради (Ткаченко).
 9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В., першого заступника міського голови  Савченко Т.М..

Міський  голова                                    О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.04.2012 №120
Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мешкаючих на території Артемівської міської ради, влітку 2012 року.
29.23 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально