Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.04.2012 №115

Переглядів: 944

Про підведення підсумків огляду з  охорони праці у 2011 році серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території  Артемівської міської ради

Розглянувши довідку начальника відділу з питань праці та соціально - трудових відносин  управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Нальотової О.Г. «Про підведення підсумків огляду з охорони праці у 2011 році серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території Артемівської міської ради»,  враховуючи пропозиції комісії по  проведенню  огляду з  охорони  праці  у 2011 році на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради, щодо визначення переможців огляду з охорони  праці (протокол від 12.03.2012), довідку-подання від 15.03.2012 та клопотання від 15.03.2012 №01-1119-06 заступника  голови  комісії  по проведенню огляду з охорони праці у 2011 році на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради,  начальника управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Тишанінової І.В. щодо нагородження Почесною грамотою Артемівської міської ради за перемогу в огляді з охорони праці у 2011  році  за  номінацією  «Найкращий  спеціаліст  з охорони праці у 2011 році»    Попової М.О., на виконання  рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 14.12.2011 № 503 «Про проведення огляду з охорони праці у 2011 році на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради», згідно з планом  роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на ІІ квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 14.03.2012 № 63, Положеннями про Почесну  грамоту Артемівської міської ради та Подяку Артемівської міської ради, затвердженими  рішенням Артемівської міської ради  від 31.03.2004 № 4/10-324,  керуючись  Законом України  “Про охорону праці”  в  редакції  від 21.11.2002  № 229-ІV,  із внесеними до нього змінами, ст.ст.  34, 52 Закону України  від  21.05.97  № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні”, із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Довідку начальника відділу з питань праці та соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Нальотової О.Г. “Про підведення підсумків огляду з охорони праці у 2011 році серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території Артемівської міської ради”, прийняти до відома.
 2. Визнати переможцями огляду з охорони праці у 2011 році підприємства, установи та організації, розташовані на території Артемівської міської ради, згідно з переліком (додається).
 3. Визнати переможцем огляду з охорони праці за номінацією “Найкращий спеціаліст з охорони праці у 2011 році” та нагородити Почесною грамотою Артемівської міської ради інженера з охорони праці ТОВ «Артемівськ - Енергія» Попову Марію Олексіївну.
 4. Запропонувати міському голові Реві О.О. розглянути за клопотанням заступника голови комісії Тишанінової І.В. питання щодо оголошення Подяки Артемівської міської ради підприємствам, установам та організаціям - переможцям огляду з охорони праці у 2011 році.
 5. Запропонувати керівникам підприємств, установ та організацій – переможцям огляду з охорони праці, визначеним цим рішенням, розглянути питання щодо заохочення спеціалістів з охорони праці.
 6. Зняти з контролю рішення виконкому Артемівської міської ради від 14.12.2011 № 503 “Про проведення огляду з охорони праці у 2011 році на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території Артемівської міської ради”, як виконане в цілому.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (Тишанінова).
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови Гончарова С.В.

Міський голова                                                     О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 11.04.2012 №115
Про підведення підсумків огляду з охорони праці у 2011 році серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території Артемівської міської ради
22.02 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально