Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.01.2012 №7

Переглядів: 1370

Про затвердження складу комісії виконкому з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною особам, визначеним в п.2, 6-8 ст.1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»

Втратило чинність на підставі Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.07.2013 №182 «Про припинення діяльності комісії виконкому з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною особам, визначеним в п.2,6-8 ст.1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»

У зв'язку із змінами, які відбулися у складі комісії виконкому з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною особам, визначеним в п. 2,6-8 ст.1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», затвердженої рішенням виконкому Артемівської міської ради від 13.04.2011 №150, керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком Артемівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити склад комісії виконкому з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною особам, визначеним в п.2, 6-8 ст.1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» (додається).
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Артемівської міської ради від 13.04.2011 №150 «Про затвердження нового складу комісії виконкому з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною особам, визначеним в п.2, 6-8 ст.1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

Міський голова                                       О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету від 11.01.2012 №7
Про затвердження складу комісії виконкому з підготовки документів щодо подання клопотань про призначення пенсій ...
8.91 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально