Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 11.01.2012 №13

Переглядів: 1060

Про надання згоди ТОВ «ВОСТТОРГ-Т» на розробку містобудівної  документації   та збір вихідних  даних на проектування для проведення реконструкції нежилого вбудовано - прибудованого приміщення ресторану по вул. Ювілейній, 69 у м. Артемівську під магазин продовольчих товарів та будівництво прибудови до нього

Розглянувши висновок відділу архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради  від 29.12.2011 № 01-2980/9 щодо надання згоди ТОВ «ВОСТТОРГ-Т» на розробку містобудівної  документації та збір вихідних  даних на проектування для проведення реконструкції нежилого вбудовано - прибудованого приміщення ресторану по вул. Ювілейній, 69 у м. Артемівську під магазин продовольчих товарів та будівництво прибудови до нього, яке належить на праві приватної власності ТОВ «ВОСТТОРГ-Т», згідно договору купівлі – продажу нежитлового приміщення, посвідченого приватним нотаріусом Артемівського міського нотаріального округу Донецької області Дубровським В.М. від 07.09.2011 №3968, згідно заяви директора ТОВ «ВОСТТОРГ-Т» Панченка Ю.В. від 27.12.2011 №01-5282-07, керуючись ст. 14  Закону України від 16.11.92 № 2780-ХП “Про основи містобудування” із  внесеними до нього змінами, ст.ст. 31, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із  внесеними до нього змінами, Законом України від 20.05.1999 № 687-ХІУ «Про архітектурну діяльність» із внесеними до нього змінами, Земельним кодексом України від 25.10.2001 №2768-ІІІ із внесеними до нього змінами, Законом України  від 06.09.2005 №2807-ІV «Про благоустрій населених пунктів» із  внесеними до нього змінами, Законом України від 17.02.2011 № 3038-VІ «Про регулювання містобудівної діяльності» із внесеними до нього змінами, Правилами благоустрою у м. Артемівську, затвердженими рішенням Артемівської міської ради від 28.02.2007 №5/12-278,  Порядком залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Артемівська, затвердженим рішенням Артемівської міської ради від 28.12.2011 №6/16-272, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОСТТОРГ-Т» на розробку містобудівної  документації та збір вихідних  даних на проектування для проведення реконструкції нежилого вбудовано - прибудованого приміщення ресторану по вул. Ювілейній, 69 у м. Артемівську під магазин продовольчих товарів та будівництво прибудови до нього, з включенням до проекту виконання благоустрою і освітлення земельної ділянки, призначеної для обслуговування об’єкту.
 2. Зобов’язати ТОВ «ВОСТТОРГ-Т» (Панченко) у відповідності із діючим законодавством:
  1. Надати документи до відділу земельних ресурсів Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Тульгук) для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку.
  2. Одержати у відділі архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Сьомченков) містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки.
  3. Одержати технічні умови в експлуатаційних організаціях міста на підключення інженерних мереж об`єкту до міських комунікацій.
  4. Укласти договір на розробку проектно-кошторисної документації з організацією, що має відповідну ліцензію, та узгодити документацію у встановленому порядку.
  5. Провести експертизу містобудівної документації.
  6. Укласти в установленому порядку договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Артемівська з Управлінням муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
  7. Отримати дозвільні документи в Інспекції Держархбудконтролю у Донецькій області.
  8. Після закінчення робіт на об’єкті забезпечити прийняття його в експлуатацію у встановленому порядку.  
 3. Визначити,  що термін дії згоди, наданої  цим  рішенням,  2 роки, до 11.01.2014 року.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на Управління   муніципального розвитку  Артемівської  міської  ради (Зінченко), заступника міського голови Гончарова С.В.

Міський голова                              О.О. РЕВА


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально