Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.10.2012 №372

Переглядів: 608

Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності, розташованих на території Артемівської міської ради, що пропонується фінансувати  у 2012 році за рахунок коштів державних капітальних видатків, та затвердження його в новій редакції

Розглянувши доповідну записку начальника Управління економічного розвитку Артемівської міської ради Жученко І.В.  щодо необхідності внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності, розташованих  на території Артемівської міської ради,  що пропонується фінансувати у 2012 році за рахунок  коштів державних капітальних видатків, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради  від 21.06.2012 №232, та затвердження його в новій редакції, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 № 177-р «Деякі питання використання  у 2012 році державних капітальних  видатків», із внесеними до нього змінами, розпорядження  голови Донецької обласної державної  адміністрації від 06.06.2012 №352 «Про розподіл  державних капітальних видатків», із змінами, внесеними до нього розпорядженням голови Донецької обласної державної  адміністрації від 21.09.2012 № 699 , керуючись  ст.ст. 27, 30, 31, 32, 52 Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

 ВИРІШИВ:

 

           1. Внести зміни до переліку об’єктів комунальної власності, розташованих  на території Артемівської міської ради,  що пропонується фінансувати   у 2012 році за рахунок   коштів державних капітальних видатків, затвердженого рішенням виконкому Артемівської міської ради  від 21.06.2012 №232, та затвердити його в новій редакції  (додається) .

 

  1. Організаційне виконання рішення покласти на відділ освіти Артемівської міської ради (Рубцова), відділ розвитку міського господарства Артемівської міської ради   (Жеребятьєва), комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради (Баранов),  виконком Соледарської   міської ради (Товстокоренко), Комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» ( Бондарєв) , Виробниче ремонтно-житлове підприємство м. Часів Яр (Кузнєцов).

 

 

            Міський голова                                    О.О. РЕВА


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально