Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 67 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 10.10.2012 №344

Переглядів: 759

Про виконання заходів щодо забезпечення у м.Артемовську соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, та затвердження відповідних заходів на осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

                Розглянувши довідку начальника управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Тишанінової І.В. “Про виконання заходів щодо забезпечення у м. Артемівську соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, та затвердження  відповідних заходів на осінньо-зимовий період 2012-2013 років”, з метою забезпечення у м. Артемівську соціального захисту та запобігання переохолодженню і загибелі бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий  період 2012-2013 років,  згідно з планом роботи виконавчих органів Артемівської міської ради на IV квартал 2012 року, затвердженим рішенням виконкому Артемівської міської ради від 12.09.2012 №312, керуючись Законом України від 17.03.2011 № 3160-VI “Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк” , Законом України “Про основи соціального захисту бездомних  осіб і безпритульних дітей” в редакції від 21.12.2010 №2823-VI із внесеними до нього змінами , ст.ст.34, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97 – ВР “Про місцеве самоврядування в Україні ” із внесеними до нього змінами, виконком міської ради

 

                В И Р І Ш И В :

 

                1. Довідку начальника управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради Тишанінової І.В. “Про виконання заходів щодо забезпечення у м. Артемівську соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, та затвердження  відповідних заходів на осінньо-зимовий період 2012-2013 років” прийняти до відома.     

 

              2. Затвердити  заходи  щодо забезпечення у м.Артемівську соціального захисту бездомних громадян  та осіб, звільнених з місць позбавлення волі , в осінньо - зимовий період  2012-2013 років   (додаються ).

 

              3. Затвердити склад міського оперативного штабу для вжиття термінових заходів в осінньо-зимовий період 2012-2013 років щодо забезпечення у м.Артемівську соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі ( далі – міський оперативний штаб) ( додається ).

 

              4. Міському оперативному штабу (Петриєнко) забезпечити виконання заходів , затверджених цим рішенням.

 

              5. Рекомендувати виконкомам Часовоярської  (Опанасенко)  та  Соле-дарської (Товстокоренко ) міських рад розробити та затвердити відповідні заходи щодо забезпечення на території міст Часів-Яр та Соледар соціального захисту бездомних   громадян  та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо - зимовий період 2012-2013 років.

 

              6. Зняти з контролю  рішення виконкому Артемівської міської ради від 12.10.2011 № 428 “Про виконання заходів щодо забезпечення у  м.Артемівську соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з  місць  позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2010-2011 років,  та затвердження відповідних заходів на осінньо-зимовий період 2011-2012 років”, як виконане в цілому.

 

              7. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (Тишанінова), відділ з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Артемівської міської ради (Литовченко ),  Артемівський міський відділ ( з обслуговування м.Артемівськ та Артемівського району ) ГУМВС України в Донецькій області (Братков), відділ охорони здоров’я Артемівської міської ради ( Фер).

 

             8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петриєнко Т.В.

 

 

             Міський голова                                О.О.РЕВА                                                                                            


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально