Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Рішення виконкому Артемівської міської ради від 10.08.2011 №361

Переглядів: 916

Про надання згоди приватному акціонерному товариству «Київ-стар» на будівництво та експлуатацію телекомунікаційної мережі в м.Артемівськ

Розглянувши лист приватного акціонерного товариства «Київстар» від 08.07.2011 № 3892/8/04/00/00 щодо будівництва мультимедійної телекомунікаційної мережі широкосмугового доступу в м.Артемівськ, з метою розвитку у м. Артемівську інформаційного простору, забезпечення потреби у доступі до всесвітніх інформаційних ресурсів мережі Інтернет, надання високоякісних послуг цифрового телебачення та цифрової телефонії, керуючись Законом України від 18.11.2003 № 1280-IV «Про телекомунікації» із внесеними до нього змінами, ст.ст. 29, 31, 40, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до  нього змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати згоду приватному акціонерному товариству «Київстар» на будівництво телекомунікаційної мережі в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, балансоутримувачем яких є комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг», та подальшу її експлуатацію.
 2. Приватному акціонерному товариству «Київстар» (Цепенніков) у встановленому порядку:
  1. Узгодити типові робочі проекти на прокладку оптоволоконного кабелю, установку елементів внутрішньобудинкової телекомунікаційної мережі в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Артемівська, балансоутримувачем яких є комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг».
  2. Укласти договір встановлення сервітуту з комунальним підприємством «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв) на надання доступу в житлові будинки комунальної власності територіальної громади м.Артемівська для прокладки телекомунікаційних мереж, встановлення відповідного обладнання і його подальшого обслуговування на умовах прийняття участі у витратах на утримання і ремонт житлових будинків, конструктивні елементи яких будуть використовуватись для будівництва телекомунікаційної мережі.
  3. Укласти договори з Артемівським  міським районом електричних мереж Центральних електричних мереж ВАТ «Донецькобленерго» на оплату електроенергії, яку споживає телекомунікаційне обладнання, встановлене в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м.Артемівська і погодити їх з балансоутримувачем - комунальним підприємством «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг».
 3. Організаційне виконання рішення покласти на комунальне підприємство «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» (Бондарєв),  Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко).
 4. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на заступника міського голови Гончарова С.В.

 Міський голова                                                       О.О.РЕВА


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально