Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Рішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 09.11.2011 №466

Переглядів: 767

Про погодження Положення про міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій Артемівської міської ради

 З метою забезпечення реалізації на території Артемівської міської ради державної політики в сфері цивільного захисту населення і територій, відповідно до ст. 20 Закону України  від 24.06.2004 № 1859-ІV «Про правові засади цивільного захисту» із внесеними до нього змінами, Порядку створення і функціонування територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 03.11.2004  № 145, керуючись ст.ст. 38, 52 Закону України від 21.05.97 № 280/ 97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, виконкомом  Артемівської міської ради:

ВИРІШИВ:

  1. Погодити Положення про міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій Артемівської міської ради (далі-Положення), (додається).
  2. Рекомендувати Артемівському міському управлінню ГУ МНС України у Донецькій області (Стрющенко) затвердити Положення в Головному управління МНС України у Донецькій області.
  3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Артемівської міської ради від 11.03.2009 № 128 «Про затвердження Положення про Артемівську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру».

Перший заступник міського голови                      В.В. Сакали

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконкому від 09.11.2011 №466
Про погодження Положення про міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту ...
30.55 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально